آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 32592
تاریخ انتشار : 4 شهریور 1392 16:14
تعداد بازدید : 641

برگزاری مسابقات جام دیجیتال در قزوین

مدیر مرکز فرهنگی دیجیتال استان قزوین گفت: مسابقات جام دیجیتال و انتخابی تیم این استان اواخر شهریور ماه جاری در استان قزوین برگزار و تیم منتخب استان به تهران اعزام می شود.

خبرگزاری فارس- سعید پورایمانی گفت: مسابقات لیگ بازی‌های رایانه‌ای صرفا جنبه تفریح و سرگرمی ندارد و آنچه ما در این مسابقات دنبال می‌کنیم فرهنگ‌سازی است.
وی افزود: از سرآمد بازیکنان جام دیجیتال در ماه رمضان انتظار داریم که به این مسابقات به عنوان تفریح و سرگرمی نگاه نکنند و این بازی‌ها را به صورت حرفه‌ای دنبال کنند.
مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال کاسپین استان قزوین با بیان اینکه این استان نسبت به استان‌های دیگر بازیکنان حرفه‌ای کمتری دارد، گفت: آموزش فنون و تکنیک‌های بازی به هم‌سالان و ترویج آن از سوی برگزیدگان مسابقات می‌تواند تعداد بازیکنان حرفه‌ای و استان قزوین
را بالا ببرد.
پورایمانی با بیان اینکه برگزاری مسابقات بستر مناسبی را برای پرورش و کشف استعدادها مهیا می‌کند، افزود: مسابقات جام دیجیتال و انتخابی تیم این استان اواخر شهریور ماه جاری در استان قزوین برگزار می‌شود که تیم منتخب استان به تهران اعزام می‌شود.
وی افزود: مسابقات بین‌المللی جام دیجیتال 17 مهر ماه در تهران برگزار می‌شود که امیدواریم با اعزام تیمی قوی و منسجم رتبه خوبی در کشور کسب کنیم.
مدیر مرکز فرهنگی دیجیتال استان قزوین گفت: با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد استان و بانک انصار کارت گیم هوشمند آماده ارایه به علاقه‌مندان است.
پورایمانی افزود: بازیکنان حرفه‌ای بازی‌های رایانه‌ای می‌توانند برای دریافت کارت گیم هوشمند به مجتمع فرهنگی دیجیتال کاسپین واقع در قزوین حدفاصل فلکه عدل و فلکه میرعماد و مرکز فرهنگی دیجیتال شباب واقع در خیابان ولیعصر کوچه شهید علی دمساز
مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :