آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 32591
تاریخ انتشار : 4 شهریور 1392 16:12
تعداد بازدید : 800

اجرای نرم افزار ثبت آنی در دفاتر اسناد رسمی استان تهران

رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مرحله اجرا درآمدن نرم افزار ثبت آنی ویژه دفاتر اسناد رسمی استان تهران در شهریور ماه را تحولی بزرگ در جامعه و نظام سردفتری دانست و اظهار امیدواری کرد که با تلاش مسوولان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و دفاتر اسناد رسمی شاهد موفقیت صددرصدی این طرح باشیم.

فناوران- دشتی‌اردکانی با بیان اینکه در دوره گذار قرار داریم و با تعامل سازمان ثبت، کاستی‌های این طرح برطرف خواهد شد، افزود: مقرر شده است این طرح از 15 شهریور ماه در تمامی دفاتر اسناد رسمی اجرایی شود، اما با توجه به شرایط موجود در نامه‌ای از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درخواست کرده‌ایم که اجرای این طرح تا 26 شهریور ماه و روز میلاد باسعادت امام رضا (ع) به تعویق بیفتد.
رییس کانون سردفتران و دفتریاران درباره اقدامات انجام شده طی چند سال گذشته در حوزه دفاتر اسناد رسمی گفت: نصب دستگاه کارتخوان (pos)، ارسال استعلام به صورت الکترونیکی، ارسال خلاصه معاملات به صورت الکترونیکی و دریافت اوراق از جمله این موارد بوده است. در حال حاضر هم پروژه ثبت آنی که از 15 شهریور ماه عملیاتی خواهد شد با شروع به کار دفاتر اسناد رسمی در ثبت آنی محقق می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :