آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 32390
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1392 10:57
تعداد بازدید : 531

قاب دیجیتال اینستاگرام با تاخیر به بازار می آید

قاب دیجیتال اینستاگرام طراحی شده اما به دلیل مشکلات مالی دیرتر وارد بازار می شود.

فناوران-Instacube یا قاب دیجیتال اینستاگرام که عکس‌های فیس‌بوک و اینستاگرام را به صورت کامل در اندازه 600 در 600 مگاپیکسل به نمایش می‌گذارد توسط John Whaley از شرکت D2M طراحی شده است. اینستاکاب به فناوری Wi-Fi مجهز است و خروجی USB نیز دارد.
کاربران به راحتی می‌توانند از طریق همین قاب دیجیتال وارد فیس‌بوک و اینستاگرام شوند و عکس‌هایی که دوستان‌شان طی روز منتشر می‌کنند را ببینند. صفحه نمایش این قاب لمسی است و کاربران می‌توانند به راحتی با لمس هر عکس آن را جابه‌جا کنند روی عکس‌ها زوم کنند یا همه عکس‌ها را به صورت موزاییکی به نمایش بگذارند. این قاب مربع شکل، یک صفحه نمایش 7/5 اینچی دارد و به یک باتری لیتیوم قابل شارژ مجهز است.
هنگامی که کاربران به اینترنت دسترسی نداشته باشند، اینستاکاب عکس‌هایی که پیش از این کاربران لایک زده باشند را به نمایش می‌گذارد.
قرار بود سال گذشته این محصول وارد بازار شود اما شرکت تولیدکننده اینستاکاب تاخیر طولانی مدتی در عرضه این محصول به بازار داشته. ماه گذشته این شرکت اعلام کرد دلیل تاخیر آنها مشکلات مالی بوده اما هنوز هم برای تولید اینستاکاب اصرار دارند. گفته می‌شود این شرکت به دنبال جذب شریک و سرمایه‌گذار است.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اینستاکاب می‌توانید به سایت goinstacube.com مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :