آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 31983
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1392 12:5
تعداد بازدید : 2750

پیام خداحافظی نامی با کارکنان وزارت ارتباطات

محمدحسن نامی وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پیامی خطاب به کارکنان و مدیران بخش ارتباطات کشور از همکاران خود در این عرصه تشکر و خداحافظی کرد.

فناوران- در این نامه آمده است؛ همکاران ارجمند و مدیران گرامی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سپاس خدای را که توفیق خدمت بی‌منت به بندگانش را نصیب ما کرد و عنایت فرمود تا بخشی از عمر خویش را در جمع باصفا و پرمحبت شما همکاران گرامی سپری کنم.
به یقین ادعا می‌کنم که در طول این مدت هر چند اندک، بهره فراوانی از آموزه‌های انسانی، اخلاقی، علمی و فنی شما مدیران توانمند و همکاران پرتلاش و متخصص محترم نصیب اینجانب شده است.
با توجه به عنایت و لطف خداوند قادر به مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرصتی پیش آمد تا مسیر رشد و تعالی خدمات این وزارتخانه به آحاد جامعه با سرعتی بیشتر و شتابی بی‌وقفه طی شود، امید است توجه پرمهر خداوند سبحان همچنان به روند خدمت بی‌منت و تاثیرگذاری این وزارتخانه ارزشمند در جامعه اسلامیان بیفزاید.
دولت نهم و پس از آن دولت دهم با چهار شعار عدالت گستر، مهرورزی، خدمت‌رسانی و پیشرفت و تعالی همه جانبه کشور پا به عرصه خدمت نهاد و در طول قریب به هشت سال توانست اقدامات خود را در زمینه‌های گوناگون سازماندهی کند. دولتی که خود را خادم مردم و در کنار مردم دانسته و کوشیده در این هشت سال فاصله خود با ولی‌نعمتان را
کوتاه کند.
به گواهی آمار، پس از پیروزی انقلاب اسلامی، همگام با تحول در دیگر عرصه‌ها، رشد چشمگیری در خدمت‌رسانی و تامین نیازهای ارتباطی هم‌وطنان صورت گرفت. در این بین، تحولات فزاینده فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی و ضرورت بهره‌مندی هم‌وطنان از آنها، رویکرد مسوولان ارتباطی کشور را به بهره‌گیری از این فناوری‌ها سوق داد. به طوری که دولت دهم را از این حیث می‌توان نخستین دولت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران برشمرد.
از جمله مهم‌ترین دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این هشت سال می‌توان به راه‌اندازی دیتاسنتر ملی، اجرای شبکه ملی اطلاعات و پرتاپ ماهواره‌های ارتباطی
اشاره کرد.
بی‌شک شوق پرواز و میل به شکوفایی، گوهر گران‌بهایی است که اگر در وجود تک‌تک شما همکاران عزیز نبود، رسیدن بدین مقصود و جایگاهی که اکنون وزارتخانه در آن قرار دارد غیرممکن می‌نمود.
اکنون که امانت مسوولیت در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را واگذار کرده و توفیق همکاری بیشتر با شما گرامیان را از دست می‌دهم بر خود لازم و واجب می‌دانم ضمن خداحافظی و حلالیت طلبی از تمامی کارکنان و مدیران وزارتخانه، از خدمات بی‌دریغ و خالصانه همه همکاران تلاشگر و عزیزم در بخش‌های مختلف وزارتخانه و همچنین از خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌های دیداری، شنیداری و نوشتاری که در این مدت در انعکاس عملکرد و فعالیت‌های وزارتخانه کمال همکاری را داشته‌اند، تقدیر و تشکر به عمل
آورم.
در انتها نیز برای دولت یازدهم به خصوص وزیر محترم جدید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جناب آقای دکتر محمود واعظی آرزوی توفیق و سرافرازی دارم و امیدوارم که خدواند سبحان توفیق خدمت‌گذاری و تلاش در راه اعتلای جمهوری سلامی ایران را به همه ما عطا فرماید.
محمدحسن نامی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :