آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 31976
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1392 11:56
تعداد بازدید : 494

با امضاي توافق‌نامه میان پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران و پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات

پژوهشكده سياست و مديريت اطلاعات ايجاد مي شود

با امضاي توافق نامه بين پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران و پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات، پژوهشكده سياست و مديريت اطلاعات ايجاد مي شود.

فناوران- هدف از تشكيل پژوهشكده سياست و مديريت اطلاعات در پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران، توسعه و ارتقاي سطح همكاري‌هاي في‌مابين برای دستيابي به اهداف مشخص است.
اجراي پروژه‌ها و طرح‌هاي تحقيقاتي كاربردي و پژوهشي مورد نياز با بهره‌مندي از توانمندي اعضاي هيات علمي، دانشجويان، دانش‌آموختگان و شركت‌هاي دانش بنيان منسوب به پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران، ارایه مشاوره علمي تحقيقاتي و اجرايي به پژوهشگاه ارتباطات، حمايت پژوهشگاه ارتباطات از پايان‌نامه‌هاي دانشجويان در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري مرتبط با طرح‌ها و پروژه‌هاي كاربردي پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران از جمله اهداف ایجاد این پژوهشگاه است. همكاري مشترك و استفاده از مشاوره اعضاي هيات علمي، دانشجويان، دانش آموختگان و شركت‌هاي دانش‌بنيان منسوب به پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران در راستای ايده‌پردازي و آينده‌پژوهي در زمينه‌هاي مورد نياز پژوهشگاه ارتباط، برنامه‌ريزي براي جذب كارشناسان و متخصصان پژوهشگاه ارتباطات در دوره‌هاي كارشناسي ارشد و دكتري پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران مطابق قوانين و مقررات كشوري، تدوين دوره‌هاي آموزشي و پژوهشي خاص مورد نياز پژوهشگاه ارتباطات و برگزاري كنفرانس‌ها، سمينارها و همايش‌هاي مشترك ملي و بين‌المللي در حوزه‌هاي مورد نياز از دیگر اهداف ذکر شده این توافق‌نامه است. بر اساس این توافق‌نامه برگزاري دوره‌ها و كارگاه‌هاي آموزشي مشترك در زمينه‌هاي مورد نياز پژوهشگاه ارتباطات، توسعه و بومي‌سازي فناوري‌هاي مورد نياز متناسب با اهداف پژوهشگاه ارتباطات و ايجاد زمينه‌هاي لازم برای تجاري سازی دستاوردهاي پژوهشي و نيمه صنعتي از جمله اهداف مورد نظر ایجاد این پژوهشگاه به شمار می‌رود.
اين توافق‌نامه بين دكتر سيداميد فاطمي، ریيس پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران و دكتر مرتضي براري، قائم مقام وزير در فناوري و امور بين‌الملل و ریيس پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات امضا شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :