آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 31891
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1392 11:47
تعداد بازدید : 405

معاون فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران:

مرکز خدمات مشترک هم زمان با آغاز پروژه های تغییر و تحول ایجاد می شود

به گفته معاون فناوری اطلاعات مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، به منظور همگرایی بیشتر در حوزه IT، مرکز SSC هم زمان با آغاز پروژه های تغییر و تحول ایجاد می شود.

ایسنا- زمانی با بیان این مطلب گفت: به منظور داشتن یک نقطه تماس واحد و سرعت بخشیدن به انتقال اطلاعات، در فاز نخست اجرای این پروژه، تمامی مراکز ارایه‌ خدمات فناوری اطلاعات در حوزه‌های مختلف شرکت مخابرات ایران در یک مرکز به عنوان ssc منتقل خواهد شد.
او ضمن مهم دانستن اجرای این پروژه افزود: پس از ایجاد این مرکز، با ارایه طرح جامع نسبت به ارایه خدمات به حوزه داخلی مخابرات ایران و شرکت‌های زیرمجموعه نیز خدمات ارایه خواهیم کرد.
وی با توانمند خواندن این مرکز گفت: امیدواریم بتوانیم در فاز نهایی، تمام خدماتی که به حوزه فناوری اطلاعات مربوط می‌شود را در سطح منطقه‌ای به مشتریان به نحو مطلوب ارایه دهیم.
زمانی، برنامه‌های سال 92 این معاونت را آغاز پروژه تدوین استراتژی فناوری اطلاعات از تیر ماه 92 به مدت هشت ماه، اجرای پروژه IT Strategy شرکت مخابرات ایران و شرت‌های تابعه، اجرای پروژه‌های Quick Win، پروژه تدوین استراتژی فناوری اطلاعات، تهیه RFP دیتاسنتر شرکت مخابرات ایران و امکان‌سنجی برای عملیاتی‌کردن آن و شروع به کار مرکز خدمات مشترک (SSC) و اجرای آن روی لایه Enterprise هلدینگ در فاز اول، اعلام کرد.
وی افزود: وجود IT در ساختار گذشته مخابرات ایران همراه با دیتا، خدمات شبکه، Broad band و Network بود، اما پس از تغییر ساختار، به لحاظ گستردگی امور، فناوری اطلاعات در حوزه معاونت مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از دیتا و شبکه جدا و به صورت مستقل ارایه خدمت خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :