آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 31753
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1392 11:22
تعداد بازدید : 448

سند راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت تصویب شد

معاون نظارت راهبردی و برنامه ریزی گفت : سند راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت بازنگری و تصویب شد.

فناوران- آریانیان گفت: در سند راهبردی استراتژی، اهداف، سیاست‌ها و چشم‌انداز شرکت با افق 1404مشخص شد. وی درباره به‌روزرسانی و تغییرات سند راهبردی افزود: در چشم‌انداز این سند راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان پیشران توسعه کمی و کیفی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، دست‌یابی به جایگاه اول ارتباطی در سطح منطقه (هاب منطقه) و تاثیرگذار در توزیع ظرفیت‌های ارتباطی جهان مطرح شده است.
وی توجه به بخش خدمات و مشتریان در چشم‌انداز را ضروری برشمرد و گفت: در این چشم‌انداز، شرکت ارتباطات زیرساخت، پیشرو در معرفی و ارایه سرویس‌های نوین ارتباطی در داخل کشور، مشتری مدار و نیز پاسخگوی درخواست مشتریان در کوتاه‌ترین زمان مطرح شده است که با کمترین هزینه و متناسب با سطح خدمات درخواستی است.
آریانیان در بخش بین‌الملل به نقش‌آفرینی موثر شرکت ارتباطات زیرساخت در مجامع و اتحادیه‌های بین‌المللی و دارای تعامل سازنده به بازار جهانی اشاره کرد و افزود: توسعه سرمایه انسانی متخصص، متعهد و مسوولیت‌پذیر فعال از جمله اهداف کلان این سند است.
معاون نظارت راهبردی و برنامه‌ریزی گفت: در بیانیه مأموریت شرکت ارتباطات زیرساخت آمده است: این شرکت وظیفه انتقال، راهیابی و مدیریت هر نوع ترافیک (صوت، تصویر و داده) متقاضیان مجاز اعم از بخش‌های دولتی، خصوصی و تعاونی ارایه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات در قلمروی شبکه‌های ارتباطی بین‌الملل، راه دور، بین استانی، بین اپراتوری و مناطق خاص را بر عهده دارد.
وی افزود: این سند بر اساس روش شناسی ارایه شده، مطالعات راهبردی گسترده متشکل از مطالعه اسناد بالادستی ملی، بخشی و شرکتی تنظیم شده و گردآوری آن، با کمک مدیران ارشد شرکت ارتباطات زیرساخت استفاده شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :