آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 31505
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1392 11:56
تعداد بازدید : 549

معاون دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور اعلام کرد:

اول شهریور ماه آخرین فرصت نصب هولوگرام روی مجوزها است

معاون دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: شرکت های عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور تا اول شهریورماه فرصت دارند، نسبت به نصب هولوگرام بر روی مجوز فعالیت خود اقدام
کنند.

 

فناوران- مهدی لسان صدق با اعلام این مطلب گفت: برای ایجاد الگوی واحد مجوز فعالان فناوری اطلاعات عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در سراسر کشور (در رسته‌های شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، مشاوران) و همچنین انسجام و اعتبار بخشی به مجوزهای صادره، سازمان نصر کشور بر اساس مصوبه شورای مرکزی خود بررسی موضوع را در دستور کار کمیسیون تدوین مقررات نصر کشور قرار داد.
وی افزود: پس از جلسات متعدد کارشناسی، در نهایت طرح نهایی و یکپارچه مجوزهای فعالیت در صحن شورا به تصویب رسید و برای اجرا به سازمان‌های استانی ابلاغ شد.
وی همچنین گفت: در طرح جدید مجوزها از قالب واحد طراحی و با درج عضویت و الصاق عکس صاحب مجوز بهره‌گیری شده است که الصاق هولوگرام به منظور افزایش ضریب امنیتی و جلوگیری از هرگونه جعل و سوءاستفاده مکمل چرخه صدور مجوز خواهد بود.
لسان صدق گفت: این ابلاغیه از تاریخ اول شهریورماه سال جاری در نظام‌های استانی در سراسر کشور لازم‌الاجرا و موارد از طریق مکاتبات مرسوم به دستگاه‌های اجرایی و سایر مخاطبین اطلاع‌رسانی شده و یا در حال انجام است.
وی افزود: مجوزهای صادره فاقد هولوگرام و همچنین تصویر صاحب مجوز اعتبار نخواهند داشت و سازمان در پیگیری مطالبات مراجعین هیچ تعهدی ندارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :