آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 31494
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1392 11:34
تعداد بازدید : 616

چهارمين نمايشگاه تخصصي مخابرات امروز افتتاح می شود

چهارمين نمايشگاه تخصصي مخابرات، اطلاع رساني و صنايع وابسته، از 22 تا 25 مرداد ماه در محل دایمي نمايشگاه هاي بين المللي اصفهان برگزار مي شود.

خبرگزاری مهر- حسين کشايي مديرعامل شرکت مخابرات استان با بيان اين مطلب افزود: مخابرات استان با بيش از 300 متر مربع فضا و ارایه آخرين دستاوردهاي خود حضوري فعال در این نمایشگاه خواهد داشت. وي گفت: معرفي خدمات مشترکان تلفن ثابت و همراه، سرويس‌هاي 973، خدمات ديتا، سرويس ADSL، سرويس IPTV (تلويزيون اينترنتي)، خدمات دورشووال و خطوط E1، سرويس مترو اترنت، بستر ويدیو کنفرانس و معرفي سرويس VOIP از جمله خدماتي است که در اين نمايشگاه به مردم اطلاع‌رساني مي‌شود. مديرعامل شرکت مخابرات استان با اشاره به اهميت ميزگردهاي تخصصي گفت: در طول برگزاري نمايشگاه، سه ميزگرد با حضور کارشناسان مجرب برگزار و به سوالات شرکت‌کنندگان پاسخ داده خواهد شد.
کشايي افزود: در نمايشگاه امسال هر روز 12 کارشناس مخابراتي در زمينه‌هاي مختلف پاسخگوي مراجعه کنندگان خواهند بود.

پیش ثبت‌نام سیم‌کارت‌های رایتل در اصفهان آغاز شد
چهارمین نمایشگاه تخصصی مخابرات، ارتباطات و صنایع وابسته در محل نمایشگاه‌های اصفهان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه چهار روزه که از سوی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان و همکاری مجموعه‌های وابسته به صنعت مخابرات و رایتل برپا خواهد شد. اپراتور سوم علاوه بر عرضه خدمات نسل سوم تلفن همراه به منظور تجربه کردن مردم اصفهان از این خدمات، کارگاه‌های آموزشی تخصصی با عنوان شبکه‌های نسل سوم (3G) در روزهای 22 و 23 مرداد ماه برگزار می‌کند و علاقه‌مندان به آشنایی با این شبکه می‌توانند در آن حضور پیدا کنند. همچنین پیش ثبت‌نام سیم‌کارت‌های رایتل در استان اصفهان نیز در طول نمایشگاه و در محل غرفه این شرکت انجام می‌شود که اهالی شهر تاریخی اصفهان می‌توانند با مراجعه به نمایشگاه و حضور در غرفه رایتل پیش ثبت‌نام این سیم‌کارت‌ها را انجام دهند. علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند در تاریخ 22 تا 25 مردادماه از ساعت 16 تا 22 به محل نمایشگاه‌های اصفهان مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :