آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 31413
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1392 13:53
تعداد بازدید : 689

تکلیف وزیر ICT امروز روشن می‌شود

نظر نمایندگان مجلس در مورد واعظی مثبت است

جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت روحانی امروز برگزار می شود و در سومین نوبت بررسی صلاحیت وزرا، تکلیف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مشخص خواهد شد.

خبرگزاری فارس- امروز قرار است در صحن علنی مجلس شورای اسلامی نمایندگان مردم، رای اعتماد به وزرای دولت حسن روحانی را بررسی کنند.
جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت در حالی برگزار می‌شود که در صورت انجام کار براساس روال همیشه و حروف الفبا، محمود واعظی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات سومین وزیری خواهد بود که نمایندگان در خصوص وی تصمیم خواهند
گرفت.
آخرین ساعات باقی مانده تا جلسه صحن علنی مجلس، در حالی سپری می‌شود که از مجلس خبر می‌رسد نظر کلی نمایندگان در مورد واعظی مثبت است.
رمضانعلی سبحانی‌فرد، رییس کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس شورای اسلامی بر این موضوع تاکید کرد و گفت: اقبال عمومی به سمت آقای واعظی وجود دارد.
سبحانی‌فرد افزود: وی برنامه‌های خود را به کمیسیون‌های مجلس ارایه داده و دیروز نیز با کمیسیون‌ها در جلسه
بود.
سبحانی‌فرد پیش از این گفته بود که با توجه به سوابق تخصصی (مخابراتی)، مدیریتی (وزارت امور خارجه) و مدرک تحصیلی مرتبط به نظر می‌رسد، آقای واعظی شرایط عمومی برای تصدی وزارت ارتباطات را داراست. بنابراین به نظر می‌رسد نظر مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات
مساعد باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :