آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 31410
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1392 13:47
تعداد بازدید : 1602

اتحادیه رایانه،نمایشگاه آیتکس شاپر را تحریم کرد

اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با تحریم نمایشگاه آیتکس شاپر در نظر دارد با هماهنگی هیات مدیره های مجتمع های تجاری و واحدهای صنفی، هم زمان با برگزاري نمايشگاه در تمامی مجتمع هاي تجاري IT در تهران، فروش ويژه برگزار کند.

فناوران- هیات مدیره اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در اطلاعیه‌ای حضور واحدهای صنفی رایانه را در نمايشگاه آیتکس شاپر تحريم و اعلام کرد: در صورت شرکت هر یک از واحدهای صنفی در این نمایشگاه و بروز هرگونه مشکل یا اختلاف با مجريان و برگزارکنندگان نمایشگاه مذکور، اتحادیه هيچ‌گونه حمايتي را از این واحدهای صنفی به‌عمل نخواهد آورد. در این اطلاعیه آمده است: با توجه به شرايط برگزاری غيرمتعارف نمایشگاه ITEX SHOPPER و عدم رعايت استانداردهای نمايشگاهي و عدم توجه به منافع اعضا صنف فناوران رایانه تهران، هيات مديره اتحادیه برای حمایت از اعضای تحت پوشش و قانونمند، حضور در اين نمايشگاه را تحريم کرده و در صورت شرکت هر یک از واحدهای صنفی در این نمایشگاه و بروز هرگونه مشکل یا اختلاف با مجريان و برگزارکنندگان نمایشگاه مذکور، اتحادیه هيچ‌گونه حمايتي را از این واحدهای صنفی به عمل نخواهد آورد.
لازم به توضيح است، اتحادیه در نظر دارد با هماهنگی هیات مدیره‌های مجتمع‌های تجاری و واحدهای صنفی، هم‌زمان با برگزاري نمايشگاه در تمامی مجتمع‌هاي تجاري IT در تهران فروش ويژه برگزار کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :