fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 30955
  تاریخ انتشار : 12 مرداد 1392 10:52
  تعداد بازدید : 482

  تشدید مجازات قاچاقچیان بازی های رایانه ای

  مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی گفت: مجازات قاچاقچیان محصولات فرهنگی از جمله بازی های رایانه ای در قانون جدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشدید شده است.

  ایسنا- عبدالمجید اجتهادی گفت: اکنون از سوی این سازمان تاکید ویژه‌ای بر مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه و بازار وجود دارد.
  اجتهادی گفت: گشت‌های سیار سازمان تعزیرات به همراه بازرسان سازمان‌های مختلف بر نحوه عرضه محصولات از جمله کالاهای فرهنگی در بازار نظارت دارند و در صورت مشاهده تخلف در عرضه کالاها به ویژه کالاهای فرهنگی و بازی‌های رایانه‌ای، به سرعت با فرد خاطی برخورد می‌شود.
  وی در مورد نحوه برخورد با متخلفان عرضه بازی‌های رایانه‌ای غیرمجاز گفت: در صورت اعلام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مبنی بر توزیع بازی‌های رایانه‌ای قاچاق در سطح بازار یا نگهداری این محصولات در انبارها، سازمان تعزیرات حکومتی به سرعت وارد میدان می‌شود و ضمن جمع‌آوری بازی‌های غیرمجاز از سطح بازار، با خاطیان و متخلفان برخورد می‌کند.
  مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی افزود: به طور قطع برخورد با قاچاقچیان محصولات فرهنگی باید اولویت اصلی مراجع قضایی باشد که خوشبختانه امروزه این اولویت در تعزیرات حکومتی وجود دارد.

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :