آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30853
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1392 14:57
تعداد بازدید : 440

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان:

کمیته پژوهش و توسعه ICT اصفهان تشکیل می شود

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان از اجرای پروژه پژوهشی «تعیین روش استاندارد مدیریت خدمات در شرکت های سرویس دهنده فناوری اطلاعات»، در استان اصفهان خبر داد.

روابط عمومی وزارت ارتباطات- تقی شفیعی با بیان این مطلب گفت: به منظور تعریف استاندارد ارایه سرویس‌های فناوری اطلاعات از مرحله طراحی سرویس تا مرحله پیاده‌سازی و سپس واگذاری و پشتیبانی از سرویس برای شرکت‌های ارایه‌دهنده سرویس‌های فناوری اطلاعات، پروژه پژوهشی «تعیین روش استاندارد مدیریت خدمات در شرکت‌های سرویس‌دهنده فناوری اطلاعات»، در استان اصفهان اجرا می‌شود.
وی افزود: اجرای این پروژه می‌تواند باعث بهبود ارایه خدمات به مشتریان و استقرار شاخص‌های مدون و مشخص برای نظارت و پایش سازمان‌های ارزیابی‌ کننده (نظیر سازمان تنظیم مقررات)، شود.
شفیعی همچنین گفت: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان از زمان افتتاح سعی بر پیشبرد اهداف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ایجاد هماهنگی در اجرای برنامه‌‌ها و سیاست‌های بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان اصفهان را داشته است.
وی از پی‌گیری این اداره کل برای تشکیل کمیته پژوهش و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان اصفهان خبر داد و گفت: سیاست‌های بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان اصفهان دنبال می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :