آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30653
تاریخ انتشار : 6 مرداد 1392 12:3
تعداد بازدید : 594

اجرای طرح نظارت بر عملکرد کافه‌نت‌ها

پلمپ 67 کافه نت متخلف در پایتخت

رییس پلیس تهران بزرگ گفت: در پی تخلفات متعدد و مکرر واحدهای صنفی متخلف و همچنین تشکیل پرونده های گوناگون در پلیس فتای تهران بزرگ و همچنین گزارش های مردمی در مورد سوءاستفاده این متخلفان در کافه نت های غیرمجاز، پلیس تهران بزرگ ضمن اجرای طرح برخورد با کافه نت های غیرمجاز و متخلف از این صنوف بازدید کرد.

ایسنا- سردار حسین ساجدی‌نیا گفت: در این طرح مالکان کافه‌نت‌هایی که خلاف مقررات صنفی و هنجارهای اجتماعی فعالیت داشته باشند، به عنوان متخلف شناخته و واحد صنفی آنها پلمپ می‌شود.
وی گفت: در این طرح که در طول هفته گذشته اجرا شده است ماموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس تهران بزرگ از 352 کافه‌نت بازدید کرده‌اند که در نتیجه 67 کافه‌نت به خاطر تخلفات مالکان آن پلمپ شد و تعدادی نیز اخطاریه پلمپ دریافت کرد.
وی گفت: به صاحبان تعدادی از واحدهای صنفی بازدید شده نیز تذکرات لازم داده شد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: طرح برخورد با کافه‌نت‌های متخلف شهر تهران در اجرای طرح امنیت محله محور و بنا به درخواست خانواده‌ها در دستور کار پلیس تهران بزرگ قرار گرفته است.ساجدی‌نیا با بیان اینکه در این طرح با کسانی که سعی در انجام اعمال خلاف قانون و اخلاق دارند، بدون اغماض برخورد خواهد شد گفت: کافه‌نت‌های متخلف با ارایه خدمات غیرقانونی در راه آسیب‌ رساندن به جوانان و به تبع آن خانواده‌ها حرکت می‌کنند و وظیفه پلیس است که با این متخلفان برخورد کند.
رییس پلیس تهران ضمن هشدار به شهروندان گفت: در خرید‌های اینترنتی که از کافه‌نت‌ها انجام می‌شود، رمز خود را در اختیار متصدی قرار ندهید و در صورت اجبار پس از گرفتن موجودی حساب در همان لحظه نیز نسبت به تغییر رمز اقدام کنید. همچنین از ارایه اسناد و مدارک شخصی، رمزهای ایمیل و وبلاگ و سایت‌های شخصی خود به دیگران پرهیز کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :