آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3062
تاریخ انتشار : 25 آبان 1390 8:49
تعداد بازدید : 624

تجربه بازی روی تلویزیون‌های CINEMA 3D ال‌جی برای عموم آزاد است

آغاز مسابقات بازی های سه بعدی ال جی

نخستین دوره مسابقات بازی های سه بعدی با نام CINEMA 3D توسط ال جی و گلدیران روز گذشته در سالن هندبال در خیابان سئول تهران آغاز شد.

فناوران– این مسابقات که در دو بخش حرفه‌ای و عمومی از دیروز آغاز شده و تا جمعه 27 آبان ماه از ساعت 14 تا 20 ادامه خواهد داشت. روز نخست این مسابقات با استقبال زیادی از اقشار مختلف مردم و گیمرهای حرفه‌ای برپا شد.
مسابقات بخش حرفه‌ای در دو رشته FIFA 2012، Pro Evolution 2012 برگزار می‌شود؛ در هر رشته 128 گیمر ثبت‌نام کردند و در روز نخست مسابقات 48 بازی به صورت حذفی در هر رشته برگزار شد و 96 نفر به مرحله بعد صعود کردند.
بر اساس این گزارش، نفر اول مسابقات در هر رشته جایزه نقدی به ارزش 3 میلیون تومان، نفر دوم جایزه غیر نقدی به ارزش 2 میلیون تومان و نفر سوم نیز جایزه غیر نقدی به ارزش یک میلیون تومان دریافت خواهد کرد.
بر اساس این گزارش،‌ شرکت‌کنندگان نخستین نبرد سه‌بعدی را روی تلویزیون‌های سه‌بعدی ال‌جی موسوم به CINEMA 3D تجربه خواهند کرد.
همچنین استقبال از بخش عمومی مسابقات که برای عموم آزاد است در روز نخست بسیار بالا بود و شرکت‌کنندگان هیجان و لذت بازی سه‌بعدی را تجربه کردند. در بخش عمومی مسابقات شرکت برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان به شرکت در این بخش می‌توانند با مراجعه حضوری به محل برگزاری فستیوال، تا 27 آبان ماه جدیدترین بازی‌های دنیا را با فناوری سه‌بعدی تجربه کنند.
بازی‌های بخش عمومی شامل 10 بازی Super Street Fighter IV، Resistance 5، Motor Storm: Apocalypse، Batman Arkham City، Sports Champion، Killzone 3، Gears Of War 3، Ace Combat: Assault Horizon، Kinect Sports & Advantures و Child Of Eden خواهد بود. از سوی دیگر بازی‌های Forza MotorSport 3،Gran Turismo 5 که قرار بود جزو بخش حرفه‌ای باشد نیز به بخش عمومی اضافه شد.
این بازی‌ها با جدیدترین سخت‌افزارهای جانبی دنیا مانند نسل جدید بازی‌های حرکتی، کینکت مایکروسافت، سونی موو (Move)، فرمان و صندلی مخصوص بازی‌های رانندگی، دسته‌های بازی‌های مبارزه‌ای و تفنگ‌های ویژه بازی‌های اکشن انجام خواهد شد.
گفتنی است تمامی بازدیدکنندگان از این مسابقات در قرعه‌کشی دریافت تلویزیون سه‌بعدی 47 اینچ ال‌جی و کنسول بازی نیز شرکت داده خواهند شد. همچنین قرعه‌کشی ویژه یک دستگاه خودرو تویوتا یاریس برای تمامی بازدیدکنندگان و شرکت‌کنندگان در مسابقات برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :