آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30525
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1392 11:35
تعداد بازدید : 999

به نفع کودکان مبتلا به سرطان برپا می‌شود

مسابقه عکاسی رایتل تا پایان ماه رمضان

رایتل تنها اپراتور ارایه دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه در ایران هم زمان با ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی و فیلم کوتاه با عنوان یک ماه کامل کرده است.

روابط عمومی رایتل- در طول ماه مبارک رمضان، تمامی هموطنان می‌توانند عکس‌ها و فیلم‌های تولیدی خود را با موضوع ماه مبارک رمضان، در دو وب‌سایت آپارات و لنزور بارگذاری کرده و اثر خود را در معرض داوری بازدید کنندگان این وب‌سایت‌ها قرار دهند.
رایتل علاوه بر اهدای جوایز نفیس به آثاری که بیشترین رای از دیدگاه مخاطبان را کسب کرده‌اند، به ازای هر ۱۰ هزار رای مثبت (لایک) به هر اثر، یکی از آرزوهای کودکان مبتلا به سرطان موسسه خیریه بهنام دهش پور را برآورده می‌کند. بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه فیلم کوتاه رایتل می‌توانند به وب‌سایت آپارات به آدرس www.aparat.com مراجعه و پس از انجام مراحل ثبت‌نام و عضویت، ویدیو تولیدی خود را در صفحه مسابقه به نشانی www.aparat.com/mahekamel آپلود کرده و با اشتراک آدرس ویدیو خود نظر مخاطبان را کسب کنند. همچنین علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه عکاسی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت لنزور به آدرس www.lenzor.com و انجام مراحل ثبت‌نام و عضویت، عکس‌های خود را در صفحه مسابقه به آدرس www.lenzor.com/mahekamel آپلود کرده و آن را برای کسب رای به اشتراک بگذارند. در بخش فیلم به نفرات اول و دوم هرکدام یک سیم‌کارت دیتای رایتل و مودم نسل سوم به همراه به یک دستگاه iMac برای نفر اول و یک دستگاه MacBook Pro برای نفر دوم اهدا خواهد شد. به نفر سوم نیز یک دستگاه iphone 5 و یک سیم‌کارت دایمی رایتل اهدا می‌شود.
در بخش عکاسی نیز نفرات اول تا سوم که بیشترین رای مخاطبان را به دست بیاورند، علاوه بر یک سیم‌کارت دیتا و مودم نسل سوم به ترتیب یک دستگاه دوربین Canon 6D (به همراه لنز)، یک دستگاه دوربین Canon 700D و یک دستگاه دوربین Canon 650D اهدا می‌شود.
رایتل در نظر دارد به آن دسته از شرکت کنندگانی که آثار فاخری را ارسال کرده‌اند، اما نتوانسته‌اند امتیاز لازم را در بخش امتیازدهی کاربران به دست آورند نیز جوایزی اهدا کند. داوری این بخش بر عهده استادان مطرح عکاسی و فیلمسازی است. جایزه نفر برگزیده بخش فیلم کوتاه و همین طور نفر برگزیده بخش عکس از نگاه هیات داوران، هر یک، یک دستگاه iPad و یک سیم‌کارت دیتای رایتل خواهد بود.
طبق اعلام روابط عمومی رایتل، شرکت در این مسابقه برای عموم هم‌وطنان آزاد است. آثار نیز می‌توانند به صورت تک رنگ، سیاه و سفید و یا رنگی باشند، همچنین تمامی عکس‌ها باید فاقد قاب بوده و با فرمت jpg و با حجم حد اکثر چهار مگابایت ارسال شوند و حداکثر زمان فیلم‌های ارسالی نیز باید ۳۰ ثانیه باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :