آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30509
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1392 11:6
تعداد بازدید : 474

زیرساخت ۱۱ درصد در قیمت خدمات ADSL سهم دارد

به گفته مدیرکل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت، سهم این شرکت در قیمت خدمات ADSL ۱۱ درصد است.

 

فناوران- مهدی خدایی با اشاره به اینکه تعرفه تمامی خدمات شرکت ارتباطات زیرساخت براساس نرخ تعیین شده کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انجام می‌شود گفت: اجاره ماهیانه هر STM1 سرویس اینترنت که معادل MBP 155 است، 37/5میلیون تومان است و با تخفیف 20 درصدی که برای شرکت‌های ارایه‌دهنده خدمات ADSL اعمال می‌شود هر STM1 به آنان 30 میلیون تومان واگذار می‌شود.
مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: با توجه به این تعرفه، سهم اینترنت شرکت ارتباطات زیرساخت در قیمت هر خط ADSL با سرعت K256 و با در نظر گرفتن ضریب اشتراک یک به 10 که بـراساس مصـوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای سرویس‌های نامحدود اجرا می‌شود، حدود 840 تومان است. وی افزود: مقایسه تعرفه یادشده با قیمت شرکت‌های واگذارکننده سرویس ADSL با همین سرعت، بیانگر اختلاف زیادی (بیش از 9 برابر) است.
خدایی گفت: با محاسبه سهم قیمت اینترنت شرکت ارتباطات زیرساخت از هزینه پرداختی کاربران انتهایی به عدد 11درصد می‌رسیم. به عبارتی هرگونه تغییر در قیمت اینترنت شرکت ارتباطات زیرساخت، تنها حدود 11درصد در هزینه پرداختی کاربران انتهایی موثر است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :