آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30507
تاریخ انتشار : 5 مرداد 1392 11:4
تعداد بازدید : 507

نحوه انتقال امور وزارت ارتباطات به دولت آینده

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با رییس مرکز پژوهش های مجلس، گزارشی از روند اقدامات انجام شده در دوره تصدی اش بر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را ارایه و نحوه انتقال امور به این وزارتخانه در دولت آینده را تشریح کرد.

خبرگزاری مهر- محمدحسن نامی هفته گذشته با کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار چالش‌های موجود در حوزه قانونی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و در زمینه زیرساخت‌های مرتبط با این وزارتخانه مورد بررسی قرار گرفت.
کاظم جلالی در این دیدار توسعه خطوط ارتباطاتی و اطلاعاتی را از ابزارهای اساسی زمینه ساز توسعه هر کشور برشمرد و بر لزوم توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و اطلاعاتی در کشور برای دستیابی به توسعه اجتماعی و اقتصادی تاکید کرد.
وی با بیان برخی مشکلات در توسعه خطوط اطلاعاتی کشور، لزوم توجه به گسترش خطوط ارتباطی در روستاهای محروم کشور را حایز اهمیت دانست.
رییس مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به اهمیت امنیت در حوزه فضای مجازی بر استفاده از توان دانشمندان و متخصصان جوان داخلی در این زمینه تاکید و حفاظت اطلاعات در حوزه سایبری را بسیار مهم دانست.
در این دیدار همچنین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گزارشی از روند اقدامات انجام شده در دوره تصدی‌اش بر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را ارایه و نحوه انتقال امور به این وزارتخانه در دولت آینده را تشریح کرد.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :