آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3043
تاریخ انتشار : 23 آبان 1390 10:12
تعداد بازدید : 1164

بانک ملت به سپرده هدف جایزه می دهد

بانک ملت اعلام کرد: در طرح سپرده هدف، این بانک با توجه به مدت زمانی که مشتری به عنوان هدف تعیین کرده به حساب وی سودی تا دو برابر نرخ سود کوتاه مدت جایزه می دهد.

 روابط عمومی بانک ملت- متقاضیان می‌توانند از طریق مراجعه به شعب این بانک یا در صورت داشتن حساب در بانک ملت با مراجعه به سایت بانکداری اینترنتی این بانک و تکمیل فرم افتتاح حساب، هدف خود و مدت زمان مورد نظر برای دستیابی به هدف را تعیین و دوران طلایی سپرده‌گذاری را در طرح سپرده هدف تجربه کنند.
در این طرح، مشتریانی که هم اکنون اندوخته قابل توجهی ندارند می‌توانند با پس انداز ماهیانه مبلغی اندک، به اهداف از پیش تعیین شده خود به همراه دریافت سود دست پیدا کنند.
بر اساس این گزارش، حداقل مبلغ برای افتتاح حساب سپرده هدف 200 هزار ریال و دوره سپرده‌‌گذاری از 9 تا 36 ماه تعیین شده است.
در طرح سپرده هدف، بانک ملت با توجه به مدت زمانی که مشتری به عنوان هدف تعیین کرده است به حساب وی سودی تا دو برابر نرخ سود کوتاه مدت جایزه می‌دهد.
در عین حال مشتری قادر خواهد بود هر ماهه مبلغی معادل حداقل 500 هزار ریالی به صورت نقد یا انتقال از حساب دیگر به حساب سپرده هدف اضافه کند ضمن اینکه می تواند در هر لحظه و هر مکان، چه از طریق شعب و چه از طریق سایت بانک ملت به گزارش‌گیری اقدام و وضعیت مسیر دستیابی به هدف را رصد کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :