آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30401
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1392 11:44
تعداد بازدید : 802

صورت های مالی پست بانک تصویب شد

مجمع عمومی عادی سالانه پست بانک ایران با حضور اعضای هیات مدیره‏، نمایندگان سهام عدالت، دولت، سازمان بورس و بیش از ۹۲ درصد از سهامداران برگزار و صورت های مالی سال ۹۱ به تصویب رسید.

بیما- حسینعلی ضیایی مدیرعامل پست بانک در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به سهامداران و نمایندگان آنان و تقدیر از سهامدران حقیقی و حقوقی به تشریح گزارش عملکرد بانک در سال 92 پرداخت.
بازرس قانونی بانک گزارش عملکرد سال مالی 91 را ارایه و در ادامه سهامداران به بررسی صورت‌های مالی پرداخته و سود قابل تقسیم و سایر موارد مرتبط را تصویب کردند.
براساس این گزارش طبق تصمیم سهامداران، سود هر سهم سال 91 به مبلغ 60 ریال تعیین و تصویب شد.
در ادامه این جلسه سازمان حسابرسی به عنوان بازرس و حسابرس قانونی و همچنین روزنامه‌های دنیای اقتصاد و اطلاعات نیز به عنوان روزنامه‌های رسمی این بانک تعیین شد.
همچنین جواد عیش‌آبادی نماینده سهام عدالت، مسعود مهدوی معاون اداره کل امور مالی پست بانک، علیرضا مشایخ رییس اداره کل حقوقی و وصول مطالبات پست بانک و نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و وزارت امور اقتصادی و دارایی در حین قرائت صورت‌های مالی توسط بازرس و حسابرس قانونی ضمن تشریح موارد مرتبط به سوالات و ابهامات مطرح شده پاسخ‌های لازم را ارایه کردند.
گفتنی است، پس از پایان رسمی مجمع، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران مربوطه در جمع خبرنگاران و سهامداران حاضر و به سوالات آنان پاسخ دادند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :