آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30400
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1392 11:43
تعداد بازدید : 493

بانک تجارت 210 ریال سود داد

با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بانک تجارت، سهامداران این بانک ضمن تصویب صورت های مالی، با تقسیم ۲۱۰ ریال سود برای هر سهم موافقت کردند.

بیما- در این مجمع که روز دوشنبه 31 تیرماه با حضور حسابرس و بازرس قانونی، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نیز دو نفر از نمایندگان سهامداران بخش غیردولتی به عنوان ناظر برگزار شد بیش از 89 درصد از سهامداران این بانک و یا نمایندگان قانونی آنها حضور داشتند. در این مجمع که داوری رییس هیات مدیره بانک تجارت، ریاست آن را بر عهده داشت، دکتر فلاح مدیرعامل این بانک با اشاره به مهم‌ترین دستاوردهای بانک تجارت در سال مالی گذشته گفت: طی سال 91 بانک تجارت توانست با بیش از 30 درصد رشد در سپرده‌های ریالی، هدف سپرده‌ای خود را به طور کامل محقق کند، ضمن آنکه در طول سال گذشته مانده مطالبات و تسهیلات بانک نیز از 274 هزار میلیارد ریال به 307 هزار میلیارد ریال افزایش یافت.
مدیرعامل بانک تجارت در ادامه گزارش خود به سهامداران این بانک گفت: در پایان سال 91 بانک تجارت همچنان توانست با قدرت جایگاه ممتاز خود در حوزه تعهدات ضمانت‌نامه و اعتبارات اسنادی را در شبکه بین بانکی کشور حفظ کند، به گونه‌ای که در تعهدات ضمانت‌نامه‌های ریالی و ارزی بیش از 6/38 درصد و در حوزه تعهدات اعتبارات اسنادی نیز بیش از 42 درصد سهم بازار را در میان پنج بانک بزرگ تجاری کشور به دست آورد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :