آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3028
تاریخ انتشار : 23 آبان 1390 9:26
تعداد بازدید : 683

در چهار مدل‌ UD3، UD5، UD7 و G1.Assassin

مادربوردهای X79 گیگابایت معرفی شد

شرکت گیگابایت مادربوردهای سری X79 خود را که مبتنی بر چیپ ست جدید اینتل ارایه شده معرفی کرد.

فناوران- در بین این چهار مدل، نام پرآوازه G1.Assassin خودنمایی می‌کند که البته مبتنی بر چیپ‌ست X79 و تغییر در معماری و پیروی از فلسفه به کار رفته در تولید G1.Killer برای ارایه بالاترین کارایی و کیفیت، با نام Assassin 2.G1 عرضه شده است.
 تمامی اعضای این گروه به آخرین فناوری‌های گیگابایت مجهز شده‌اند که تجهیز آنها به3D Power و 3D BIOS را می‌توان نمونه‌های بارزشان دانست.
 در توضیح قابلیت‌های این فناوری‌ها در معرفی این سری، گیگابایت افزود: ما ابزاری را در محیطی کاملا سه‌بعدی ایجاد کردیم تا کاربران سه بعد اساسی در توان‌رسانی به پردازنده و حافظه را کنترل کنند؛ یعنی ولتاژ، فاز و فرکانس! به این ترتیب با داشتن 3-Way Digital Engine سامانه توان رسانی و نحوه آن به طور کلی در رایانه‌ها متحول شده است.
 از دیگر اعضای این سری X79-UD7 است که با طراحی ویژه‌اش و با بهره‌گیری تمام عیار از امکانات این چیپ‌ست که 15 مگابایت حافظه Cache L3 و پشتیبانی از حافظه چهار کانال از نمونه‌های آن است، به عنوان متخصصی در اورکلاکینگ شناخته می‌شود.
 از سویی X79-UD5 گیگابایت با داشتن 8 اسلات حافظه می‌تواند به عنوان قلب تپنده یک شبکه و یک سرور کوچک بر روی پیکره‌بندی رایانه‌های خانگی به کار گرفته شود و با بهره‌بردن از پردازنده‌های این چیپ‌ست با سوکت 2011 می‌تواند عضو متفکر و تحلیلگر گروه نام بگیرد.
 از طرفی برای کاربرانی که به توانایی این پردازنده‌های جدید نیاز دارند، ولی نیازی به سلاح‌های سنگین این حرفه‌ای‌ها ندارند، X79-UD3 ارایه شده که می‌تواند گلوله آتش کوچک جمع نام بگیرد که با هزینه‌ای به مراتب پایین‌تر کارایی در خور چیپ‌ست X79 را ارایه می‌کند با این توصیفات شروع دوره‌ای جدید در صنعت مادربورد کلید خورد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :