آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3026
تاریخ انتشار : 23 آبان 1390 9:22
تعداد بازدید : 425

با نام Silencio 450

مدل جدید از کیس های بی صدای کولرمستر عرضه شد

کولرمستر یکی از تولیدکنندگان حرفه ای خنک کننده، کیس و منبع تغذیه پس از تولید سری پاورهای Silent Pro و خنک کنندهای سایلنت Hyper، برادر کوچک تر کیس Silencio 550 را در رده کیس های mid-Tower به نام Silencio 450 عرضه کرده است.

فناوران - صدای خارج شده از یک رایانه روشن برای بعضی از افراد ناخوشایند و مزاحم است. به عنوان مثال اگر در استودیوی موسیقی شخصی‌تان کار می‌کنید می‌دانید که کوچک‌ترین نویز بر روی صدایی که در حال ضبط آن هستید می‌تواند اثر بگذارد.
در ساخت کیس Silencio 450 از مواد و فوم‌های جذب‌کننده صدا که درون بدنه محکم و فلزی به همراه پدهای ضد لرزش زرینی که در محل اتصال فن‌ها قرار گرفته‌اند، استفاده شده است. فوم‌های جاذب صدا در دو طرف در کناری به طور کامل آن را پوشش داده و مانع خروج صدا از منبع تغذیه، هارددیسک، پاور و تمامی فن‌های در حال چرخش درون سیستم به بیرون می‌شود. همچنین در پنل جلو و عقب این کیس از دو فن سایلنت و با کمترین نویز 120 میلی‌متری که در سرعت 800 دور در دقیقه فعالیت می‌کنند بهره گرفته شده است.در قسمت کناری پنل جلو نواحی برای ورود جریان هوا نیز به داخل در نظر گرفته شده است که همچنین با قرارگیری فیلترهای جاذب گرد و غبار از ورود هر گونه گرد و غباری به درون سیستم جلوگیری می‌کند. یکی از نکات ممتاز دیگر در کیس
 Silencio 450 قابلیت نصب رادیاتور و سیستم خنک‌کننده آبی  است.گفتنی است محصولات کولر مستر در ایران با گارانتی شرکت دریاکامپیوتر عرضه می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :