آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3009
تاریخ انتشار : 23 آبان 1390 8:33
تعداد بازدید : 845

HumanForm نوکیا را حس کنید

نوکیا از نمونه اولیه و مفهومی گوشی جدیدش رونمایی کرده که شبیه یک ماهی است و می تواند به شکل حسی با کاربر ارتباط برقرار کند.

فناوران- محصول جدید نوکیا کهHumanForm  نام دارد از راهکارهای بصری و ماورای صفحه‌لمسی و ارتباط صوتی بهره می‌برد. در این گوشی فناوری‌هایی به شکل نامریی وجود دارد و ارتباط حسی جای لمس را می‌گیرد. این راهکار تعریف تازه‌ای از تلفن همراه ارایه می‌دهد و تعامل با تلفن همراه بیشتر طبیعی شده و احساسات بصری انعکاس بیشتری پیدا می‌کنند.
گوشی مفهومی HumanForm  مطابق با ویژگی‌های فیزیکی انسانی طراحی شده که ساختار انعطاف‌پذیر جدیدی دارد و از تجربه فناوری نانو، صفحه‌نمایش فرانمای تاشو، واکنش به اشارات، کنترل انعطافی، پیچ دادن برای مرور، خم کردن برای بزرگنمایی، رابط کاربری طبیعی، حس تصویر، کنترل لمسی و لمس الکتریکی برخوردار است.
با HumanForm  می‌توان تماس‌های تلفنی را شنید، حس و مشاهده کرد. این گوشی مفهومی امکان برقراری ارتباط غیر زبانی را میسر کرده و حالات روانی کاربر را تشخیص می‌دهد.HumanForm   برقراری ارتباط حسی پیشرفته را ممکن می‌کند. در این گوشی شبکه‌های اجتماعی شناورند که با لمس و قابلیت‌های انعطافی کنترل می‌شوند.
صدای مخاطب در HumanForm  به صورت HD شنیده می‌شود. این محصول به راحتی خود را با گوش کاربر تطبیق می‌دهد و نیازی به فشار دادن هیچ کلیدی برای پاسخگویی به تماس‌ها نیست. این گوشی با قابلیت انعطاف‌پذیری که دارد بهترین تجربه شنیداری را مطابق با شرایط محیطی و فرم گوش و صورت کاربر ارایه می‌دهد. به همین دلیل این گوشی با نام HumanForm خوانده می‌شود. حتی اگر گوش شما شبیه شخصیت اسپاک در فیلم Star Trek هم باشد باز هم این گوشی خودش را با شکل گوش‌تان تطبیق می‌دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :