آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3008
تاریخ انتشار : 23 آبان 1390 8:31
تعداد بازدید : 1221

نسخه 7 نرم افزار هلو به بازار آمد

پس از يك دهه حضور گسترده و موفق نرم افزار حسابداري هلو در بازارهاي كشور و جذب بيش از 210 هزار كاربر، اين بار نسخه 7 اين نرم افزار با تغييراتي ويژه نسبت به نسخ قبلي توليد و عرضه شد.

فناوران – طبق اعلام روابط عمومي گروه شركت‌هاي طرفه‌نگار، تمامي نرم‌افزارهاي نسخه 7 هلو قابليت اتصال به پوزهاي بانكي (صادرات و غیره) را دارند که اين امكان به تسهيل و تسريع فرآيند فروش كمك كرده و موجب كاهش چشمگير خطاهاي انساني خواهد شد.
عرضه نسخه بسيار ساده فروش يكي ديگر از تغييرات اعمال شده در اين ورژن از نرم‌افزار است. اين نسخه ويژه فروشگاه‌هايي طراحي شده كه به سادگي و سرعت نرم‌افزار، به عنوان نخستین و مهم‌ترين اولويت نگاه می‌کنند.
 طي مقايسه‌اي كه بين نرم‌افزارهاي سطوح پيشرفته هلو 7 با نسخه قبلي آن انجام شد، تغييرات عمده‌اي در امكانات تخصصي حسابداري، تنظيمات پيشرفته نرم‌افزار و مواردي از اين قبيل مشاهده شد كه اين تغييرات كارايي نرم‌افزار را به طور چشمگيري افزايش مي‌دهد.
بر اساس این گزارش، تسهيل رابط كاربري نرم‌افزار (User Friendly)، قابليت اتصال تجهيزات سخت‌افزاري به تمامي سطوح نرم‌افزار، افزايش و تنوع گزارش‌ها، بهبود امكانات و روال‌هاي دريافت و پرداخت چك و در نهايت‌ ارتقای كلي عمليات و فرآيند‌ها جزو تغييراتي است كه در تمامي سطوح نرم‌افزارهاي هلو 7 قابل مشاهده است.
به نقل از روابط عمومي اين مجموعه، تمامی مشتركان برخوردار از خدمات پس از فروش اين گروه، امكان ارتقاي رايگان نسخ قبلي به نسخه 7 و استفاده از تمامی امكانات جديد نرم‌افزار را خواهند داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :