آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2988
تاریخ انتشار : 22 آبان 1390 9:47
تعداد بازدید : 981

سرویس ChatONسامسونگ معرفی شد

شرکت سامسونگ به تازگی از سرویس جدید تبادلات موبایلی خود با نام ChatON بصورت رسمی پرده برداشته است.

فناورران- سرویس ChatON امکان برقراری ارتباطات آنی گسترده بین دستگاه‌های موبایل مختلف را فراهم آورده و از این طریق مواردی از قبیل چت گروهی را تسهیل خواهد کرد.
از نقاط قوت اصلی این سرویس جدید، امکان نصب و اجرای آن روی پلات‌فورم‌های مختلف برای برقراری ارتباط با افراد مختلف در سراسر دنیاست؛ از این طریق علاوه بر امکان ارسال پیام صوتی، گزینه‌های مولتی‌مدیای مختلف از جمله پیام‌های چند‌رسانه‌ای نیز قابل ارسال و اشتراک‌گذاری هستند.
این سرویس جدید در فاز نخست، از طریق بازارچه Samsung Apps و آندرویید مارکت در دسترس تمامی استفاده‌کنندگان این سیستم‌عامل در سرتاسر دنیا قرار می‌گیرد. پس از این مرحله، سرویس ChatON برای پلات‌فورم bada و برخی از گوشی‌های ساده‌تر فاقد سیستم‌عامل نیز از پایان ماه اکتبر به بازار ارایه شده و سایر پلات‌فورم‌ها و دیگر سیستم ‌عامل‌‌های مهم بازار نیز تا پایان سال جاری میلادی، زیر پوشش این سرویس جدید ارتباطی قرار خواهند گرفت.
در رابطه با این سرویس جدید کنگ مین‌لی، معاون ارشد بخش تجارت چند‌رسانه‌ای شرکت سامسونگ، ضمن اشاره به موفقیت و استقبال کاربران از ChatON در خلال معرفی آن در نمایشگاه IFA 2011، عامل اصلی محبوبیت این سرویس را حضور آن در تمامی کشورهای جهان و برای پلات‌فورم‌های مختلف عنوان کرده و ارایه این برنامه را سرفصلی جدید در صنعت ارتباطات موبایلی دانسته است.
گفتنی است، استفاده از این سرویس به راحتی نوشتن یک پیغام جدید، افزودن صدا، انتخاب تصویر پس‌زمینه و سپس ارسال آن به مخاطب پیام است. علاوه بر این در محیط نرم‌افزاری این برنامه محلی برای نگه‌داری پیغام‌های ارسال و دریافت شده نیز در نظر گرفته شده است.
سرویس ChatON با برقراری ارتباط و به اشتراک‌گذاری محتوا مابین پلات‌فورم‌های گوناگون نقشی مهم و اساسی در پر رنگ‌تر شدن هرچه بیشتر ارتباطات مابین کاربران و کنترل بیشتر بر روی محتوای خروجی شبکه‌های اجتماعی برجای می‌گذارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :