آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29590
تاریخ انتشار : 17 تیر 1392 15:8
تعداد بازدید : 621

معرفی مانیتور با کیفیت و فوق باریک شارپ

شارپ یک صفحه نمایش 32 اينچي لمسي و فوق HD تولید کرده که مدعی است باریک ترین صفحه نمایش در نوع خود است.

فناوران- مانیتور جدید شارپ با نام PN-K322B دارای وضوح تصویر 2160×3840 و مجهز به فناوری اختصاصی IGZO است. این مانیتور با ضخامت 36 میلی‌متر در بین سری‌های مشابه باریک‌ترین صفحه نمایش موجود قلمداد می‌شود.
صفحه نمایش PN-K322B دارای پایه‌ای است که می‌توانید به کمک آن زاویه دید مورد نیاز خود را تنظیم کنید؛ به عنوان مثال از حالت عمودی برای مشاهده مانیتور و از زاویه‌دید‌های پایین‌تر یا حالت افقی برای نوشتن و یا هر نوع عملکرد لمسی دیگر استفاده کنید.
این مانیتور به دلیل عملکرد چندلمسی هوشمند و همچنین ویژگی palm cancellation به شما اجازه می‌دهد که بدون اعمال فشار دست روی سطح مانیتور، از قلم نوری برای انجام کارهای‌تان استفاده کنید؛ در حقیقت این مانیتور هوشمند نوعی الویت‌بندی را برای فرآیند لمسی خود رعایت می‌کند. نوک قلم‌ لمسی که همراه با این نمایشگر ارایه می‌شود، ضخامتی برابر دو میلی‌متر دارد که به کمک آن می‌توان انواع متون را نوشت و طرح‌های مورد نظر را رسم کرد.
ورودی‌های تعبیه شده درPN-K322B نظیر3 DisplayPort و HDMI رزولوشن 2160×3840 را پشتیبانی کرده و آن را قادر می‌سازند که محتوای موجود در PC را تنها با استفاده از یک کابل منتقل و با کیفیت 4K نمایش دهد.
با توجه به درخواست‌های روزافزون برای نمایشگرهایی با کیفیت فوق HD و کاربردهای وسیع آنها از مصارف تجاری تا کاربری‌های حرفه‌ای چون نمایش ویدیوها و گرافیک‌ها و همچنین قابلیت‌های عرضه نمایشگاهی در موزه‌ها، گالری‌ها و مانند آن، بازار فروشی خوبی برای این محصول شارپ که در حال حاضر تنها در ژاپن عرضه شده است، پیش‌بینی می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :