آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29586
تاریخ انتشار : 17 تیر 1392 15:3
تعداد بازدید : 461

رییس مرکز نوسازی و تحول اداری:

نظام پیشنهادهای وزارت ارتباطات الکترونیکی می شود

رییس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: طی یک ماه آینده و با عملیاتی شدن بسترهای آماده شده، نظام پیشنهادهای وزارتخانه از ثبت تا اعلام نتیجه، به صورت الکترونیکی اجرایی خواهد شد.

روابط عمومی وزارت ارتباطات- حمیدرضا عطایی با بیان این مطلب افزود: تاکنون پیشنهادهای ارایه شده از سوی کارکنان از طریق اتوماسیون اداری مطرح می‌شد که از این پس این مکانیزم به صورت الکترونیکی اجرایی خواهد شد.
وی گفت: از سال گذشته، دستورالعمل نظام پیشنهادها در وزارت ارتباطات ابلاغ شد و به دنبال آن، کمیته‌های راهبردی و تخصصی تشکیل و پیشنهادهای دریافت شده از سوی این کمیته‌ها مورد بررسی قرار گرفت.
وی همچنین گفت: طی شش ماهه دوم سال گذشته 13 پیشنهاد از سوی کارکنان ستاد وزارت به دبیرخانه ارایه که پس از بررسی در کمیته‌های تخصصی و تصویب کمیته راهبردی برای اجرا به مراجع ذی‌ربط ابلاغ خواهد
شد.
وی با اشاره به اهداف مد نظر در الکترونیکی کردن نظام پیشنهادها در مجموعه وزارت ارتباطات گفت: نظام پیشنهادها به عنوان یکی از ابزارهای اصلی مدیریت مشارکتی، سیستمی است که از طریق آن می‌توان به صورت داوطلبانه از فکر و اندیشه کارکنان برای مساله‌یابی، چاره‌جویی و حل مسایل و مشکلات سازمانی استفاده کرد.
وی افزود: ارتقای بهره‌وری، فراهم کردن شرایط و امکانات لازم به منظور جذب و نگهداری نیروهای متخصص و کارآمد، ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های کارکنان، کاهش هزینه‌ها، بهبود روندهای عملیاتی و همچنین استقبال کارکنان در خصوص مشارکت در زمینه توسعه فعالیت‌های مجموعه وزارت، از جمله اهداف مدنظر برای الکترونیکی کردن نظام پیشنهادها در وزارت ارتباطات است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :