آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29575
تاریخ انتشار : 17 تیر 1392 14:50
تعداد بازدید : 818

4 سوال الکامپی از اکبرپور

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران، دیروز در یک کنفرانس خبری با حضور نمایندگان سه رسانه- یک خبرگزاری، یک روزنامه اقتصادی و یک گاهنامه نمایشگاهی- شرکت کرد؛ کنفرانسی که قرار بود ساعت 11 صبح برپا شود؛ ولی ناگهان و با اطلاع رسانی به نمایندگان همان سه رسانه، به ساعت 9 صبح منتقل شد.

ایمان بیک

اکبرپور که تازه از ماجرای زدن اصل و فرع نمایشگاه الکامپ نوزدهم به نام شرکت متبوع اش فارغ شده بود، در این کنفرانس درباره همه چیز صحبت کرد، به جز الکامپ؛ طبیعتا هم آن سه رسانه در مورد الکامپ و واگذاری اش، سوالی نداشته اند یا آن را موضوع مهمی نمی دانسته اند. نمایندگان رسانه هایی همچون فناوران نیز که مشخص بود سوال شان راجع به ماجرای الکامپ است، اصولا جا مانده شدند!
به همین دلیل مجبوریم فقط چند تا از سوال های مان را درباره الکامپ همین جا بپرسیم و منتظر پاسخ مسوولان شرکت نمایشگاه ها و آقای اکبرپور بمانیم:
1- اگر تایید می کنید که قول و قراری با سازمان نظام صنفی داشته اید، چرا بر خلاف آن عمل کرده اید و اگر وعده ای نداده اید، رسما اعلام کنید.
2- مگر نه اینکه تعیین مجری نمایشگاه ها صرفا باید در کمیته صدور مجوز و با حضور اعضای آن شامل شرکت نمایشگاه ها، سازمان توسعه تجارت، اتاق بازرگانی ایران و اتاق تعاون در محل دبیرخانه آن (سازمان توسعه تجارت) صورت بپذیرد؟
3- اگر جواب تان به سوال های اول و دوم “بلی” است، چگونه در جلسه ای غیر از کمیته صدور مجوز، خارج از محل دبیرخانه و بدون حضور اعضای این کمیته به نظام صنفی رایانه ای وعده ای داده اید که عملی کردن آن خلاف قانون بوده است؟
4- آیا درست است که نماینده سازمان بازرسی در جلسات کمیته واگذاری حضور داشته است؟ اگر بلی، دلیل اش چه بوده است؟


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :