آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29573
تاریخ انتشار : 17 تیر 1392 14:46
تعداد بازدید : 1317

طلایی، نایب رییس اول- کلاهی، نایب رییس دوم

صالحی رییس کمیسیون ICT اتاق شد

انتخابات هیات رییسه کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات، فناوری نوین و کسب و کار دانش بنیان اتاق بازرگانی دیروز در محل اتاق برگزار شد که در جريان اين جلسه پس از برگزاري انتخابات حمیدرضا صالحی از سندیکای صنعت برق به عنوان ریيس، محمدرضا طلايي از اتحاديه صادركنندگان نرم افزار ايران به عنوان نايب ریيس اول و افشین کلاهی از سندیکای شرکت های دانش بنیان به عنوان نايب رئيس دوم انتخاب شدند.

فناوران- دیروز اعضای کمیسیون ICT اتاق بازرگانی با برگزاری انتخابات هیات رییسه، رییس و نایب رییس اول و دوم را برای دو سال انتخاب کردند. در این دوره از انتخابات، حمیدرضا صالحی از سندیکای صنعت برق و مسعود شنتیایی رییس پیشین کمیسیون ICT برای کرسی ریاست به رقابت پرداختند و در نهایت حمیدرضا صالحی به عنوان رییس کمیسیون
انتخاب شد.
براساس این گزارش، ویدا سینا از مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک، محمدرضا طلایی از سندیکای تولیدکنندگان رایانه و افشین کلاهی از سندیکای شرکت‌های دانش بنیان نیز برای نایب رییسی رقابت کردند که محمدرضا طلایی مجددا به عنوان نایب رییس اول و افشین کلاهی به عنوان نایب رییس دوم انتخاب شدند.
شنیده‌ها حاکی از آن است که مسعود شنتیایی و محمدرضا طلایی قصد شرکت در انتخابات را نداشتند که بنا به درخواست هیات رییسه اتاق بازرگانی کاندیدا شدند.
گفتنی است، کمیسیون ICT اتاق بازرگانی این اواخر با توجه به ماده ۵ قانون بهبود فضای کسب و کار، انسجام صنفی بین تشکل‌های موازی را دردستور کار خود قرار داد که پیش‌بینی می شود هیات مدیره این دوره نیز با جدیت آن را
پیگیری کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :