آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29489
تاریخ انتشار : 16 تیر 1392 11:17
تعداد بازدید : 518

رایتل اتوبوس های تهران را به اینترنت پرسرعت مجهز می کند

رایتل با همکاری با شرکت واحد، اتوبوس های شهری تهران را به اینترنت پرسرعت مجهز می کند.

ایسنا- رایتل به عنوان تنها اپراتور ارایهدهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه (3G) در ایران اعلام کرد که در راستای ارایه خدمات به هم‌میهنان اتوبوس‌های شهر تهران را به سیم‌کارت رایتل مجهز کرده و اینترنت پرسرعت را به مسافران این اتوبوس‌ها ارایه می‌دهد.
این خدمت که برای نخستین بار با همکاری رایتل و شرکت واحد اتوبوسرانی در ایران عرضه شده است، -چهارشنبه- با حضور جمعی از مدیران رایتل و مدیرعامل و معاونان شرکت اتوبوسرانی آغاز به کار کرد.
این طرح در مرحله اول با تجهیز 16 اتوبوس از مناطق 8 و 13 آغاز شده و پس از طی مراحل آزمایشی، در گستره وسیع‌تری ادامه خواهد یافت.
بنابر اعلام نظر مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی، همکاری با رایتل در این پروژه علاوه بر ارایه خدمات اینترنتی به مسافران، امکان ویژه‌ای برای کنترل خطوط مسافری، مدیریت جابه‌جایی مسافران و مدیریت ترافیک نیز در اختیار اتوبوسرانی قرار می‌دهد.رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات پایه همچون پیامک و پیام صوتی، با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را نیز فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می‌توان به تماس تصویری، سرویس‌های چند رسانه‌ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :