آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29449
تاریخ انتشار : 15 تیر 1392 12:16
تعداد بازدید : 740

در واکنش به اخبار مبنی بر تحریم ایران

کسپرسکی: همکاری با ایرانی ها به روال پیشین ادامه می یابد

آرش ایران منش مدیر فروش سازمانی منطقه غرب آسیای شرکت کسپرسکی در پاسخ به اخبار مطرح شده مبنی بر حذف نام شرکت های ایرانی از سایت این شرکت، اعلام کرد که روال پیشین در خصوص ارایه محصولات از طریق نمایندگان خاورمیانه ادامه خواهد داشت.

فناوران- در جوابیه مدیر فروش سازمانی منطقه غرب آسیای شرکت کسپرسکی آمده است: نمایندگان خاورمیانه کسپرسکی، به مانند روال پیشین، محصولات را به نمایندگان خود در ایران ارایه خواهند داد و هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.
ایران‌منش افزوده است: در مورد تغییرات اخیر باید گفت که لابراتوار کسپرسکی، شرکتی بین‌المللی است که ملزم به اجرای مقررات سازمان‌های بین‌المللی به نمایندگی از جامعه جهانی است و تغییرات اخیر در وب‌سایت رسمی این شرکت نیز بازتابی از این قوانین اجباری است. اما هم‌زمان کسپرسکی بر رویکرد نماینده‌گرا و تمرکز بالا بر روی نمایندگان محلی به عنوان سنگ بنای مهم کسب و کار خود تاکید داشته و خواهان تداوم پایدار این ارزش‌هاست.
این جوابیه می‌افزاید: کسپرسکی هم‌اکنون در صدد برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی وب‌سایتی به زبان فارسی است. هرچند هنوز زمان دقیقی برای این مورد تعیین نشده و اطلاعات بیشتر در این خصوص متعاقبا در زمان مناسب اعلام خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :