آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28407
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1392 11:40
تعداد بازدید : 596

استقبال از سامانه پرداخت امن پاسارگاد

سامانه پرداخت امن بانک پاسارگاد، که با هدف ایجاد امنیت در خرید و فروش های اینترنتی ایجاد شده است، با استقبال مشتریان روبه رو شد.

بانکیا- در سامانه پرداخت امن پاسارگاد، بانک‌پاسارگاد با ایفای نقش داوری، بین اختیارات دو طرف معامله توازن برقرار می‌کند. به این‌ترتیب، این سامانه، به خریدار اطمینان می‌دهد که کالای مورد نظرش را در زمان مقرر و طبق موارد مندرج در فاکتور فروش دریافت می‌کند. از سوی دیگر، به فروشنده‌ای که اطلاعات کالاهای خود را به درستی و بدون مبالغه در سایت خود قرار می‌دهد، تضمین داده می‌شود که بلافاصله بهای توافق شده در فاکتور فروش را دریافت خواهد کرد و به این ترتیب با برآورده کردن خواسته‌های دو طرف معامله، فضای اطمینان را در معاملات اینترنتی برقرار خواهد کرد.
بر اساس این خبر، روش کار در سامانه پرداخت امن پاسارگاد به این شکل است که هنگام خرید، مبلغ پرداختی به جای اینکه به حساب فروشنده واریز شود، به حسابی واسط واریز می‌شود. با واریز شدن این مبلغ فروشنده کالای خریداری شده را برای خریدار ارسال خواهد کرد. هنگامی که کالا به دست خریدار رسید و وی از صحت آن اطمینان حاصل کرد، خرید را تایید می‌کند تا پول از حساب سامانه به حساب فروشنده واریز شود.
گفتنی است بانک ‌پاسارگاد، در بستر سیستم کربنکینگ (core-banking) منحصربه‌فرد خود، امکان ارایه انواع خدمات بانکداری الکترونیکی را به بهترین شکل ممکن دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :