آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28384
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1392 10:54
تعداد بازدید : 588

پایانه های تاکسیرانی منطقه 20 تهران هوشمند شد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 20 تهران گفت: طرح هوشمندسازی سه پایانه تاکسیرانی این منطقه به منظور کنترل ورود و خروج تاکسی ها اجرایی می شود.

خبرگزاری مهر- علیرضا اسفراینی‌نژاد گفت: طرح هوشمندسازی پایانه‌های تاکسی مبتنی بر تکنولوژی RFID در پایانه‌های جوانمرد قصاب، شهرری و زکریا اجرا شده است.
وی کنترل عملکرد و نظارت بیشتر بر ناوگان تاکسیرانی و رفع مزاحمت‌های خودروهای شخصی را از اهداف این طرح برشمرد و افزود: دکل‌های RFID و دوربین‌های پلاک‌خوان در پایانه‌های مذکور نصب شده است و مراحل نصب سامانه‌های هوشمند روی سه هزار و 700 دستگاه تاکسی این منطقه نیز به زودی به پایان می‌رسد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 20 تهران با بیان اینکه ترغیب شهروندان در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ‌از مهم‌ترین اهداف ساماندهی و رسیدگی به پایانه‌های تاکسیرانی و ناوگان آن است، گفت: اختصاص یک خط ویژه به ناوگان تاکسیرانی در مرکز معاینه فنی شهید چمران، نصب برچسب‌های کرایه‌های جدید و اصلاح هندسی پایانه‌های تاکسیرانی از دیگر اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 20 تهران به منظور ارایه خدمات بهینه به شهروندان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :