آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28375
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1392 10:38
تعداد بازدید : 689

شرکت ایدکو معرفی کرد

کسپرسکی ناب3 در بازار ایران

نسخه جدید نرم افزار امنیتی کسپرسکی ناب 3 (Kaspersky PURE3.0) به بازار ایران معرفی شد.

فناوران- شرکت ایدکو، توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران از ارایه نسخه جدید نرم‌افزار امنیتی کسپرسکی ناب 3 خبر داد.
Kaspersky PURE3.0 با امكانات ويژه و جديدش، كه لايه‌هاي محافظتي افزون‌تري براي مواقع خريد يا امور بانكي به برنامه می‌افزاید، از پول و حساب‌هاي بانكي‌ در مقابل تبهكاران سايبري محافظت مي‌كند.
فناوري «جلوگيري خودكار از سوءاستفاده» كسپرسكي حملاتي را كه سعي در به دست گرفتن كنترل رايانه يا سرقت داده‌هاي شخصي را از طريق بهره‌برداري از آسيب‌پذيري‌هاي برنامه‌هاي موجود دارند، بلوكه مي‌كند.
از جمله دیگر ویژگی‌های این محصول می توان به فناوري Safe Money اشاره کرد. Safe Money اين اطمينان را می‌دهد كه وب‌سايتي كه در حال بازديد از آن هستيد، ايمن است و از مورد سوءاستفاده قرار گرفتن به وسيله وب‌سايت‌هاي جعلی يا فيشينگ ممانعت مي‌كند.
ویژگی مهم دیگر این محصول مراقبت از رمزهای عبور و استفاده ایمن از آنهاست. علاوه بر اين، قابليت‌ Kaspersky’s Password Manager توانايي توليد پسوردهاي قدرتمند، ذخيره ايمن پسوردها در قالب كيف پول رمزشده و لاگين كردن خودكار شما به سايت‌ها و برنامه‌هاي مختلف را دارد. قابليت ابري جديد آن نيز به شما اجازه مي‌دهد كلمات عبور خويش را در چند رايانه مختلف هماهنگ كنيد.
PC Cleanup از دیگر ویژگی‌های کسپرسکی ناب 3 است که با فراهم ساختن امكان نابودسازي اسناد حذف شده و حذف تاريخچه مرور اينترنت، امنيت را بالاتر مي‌برد.
این محصول هم‌اکنون در شبکه فروش آنلاین کسپرسکی و وب‌سایت رسمی آن به نشانی
www.irkaspersky.com ارایه می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :