آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28341
تاریخ انتشار : 21 خرداد 1392 11:47
تعداد بازدید : 880

در کامپیوتکس 2013 تشریح شد

زرد، مشکی، آبی؛ سه گانه msi

نمایشگاه کامپیوتکس 2013 به عنوان بزرگ ترین نمایشگاه فاوا در شرق آسیا، نقطه تلاقی و قدرت نمایی بزرگ ترین برندهای صنعت سخت افزار جهان بود که امسال با تبلت ها و لپ تاپ های خود غوغایی به پا کردند. msi نیز یکی از شرکت هایی بود که با برگزاری یک کنفرانس خبری فهرست جدیدی از محصولات و برنامه های خود را به دوستدارانش معرفی کرد. نکته جالب توجه در این سمینار، گذشته از محصولات تازه معرفی شده از این برند؛ وجود عبارت new.msi در اکثر اسلایدهای به نمایش درآمده بود که به وضوح خبر از فصل جدیدی از حضور msi در بازار و ارایه محصولات جدید می داد.

اژدهای سیاه
در این جلسه اعلام شد که محصولات msi از این به بعد در سه دسته Overclocking با رنگ زرد، محصولات Gaming با رنگ مشکی و نشان اژدها و در نهایت محصولات Classic با رنگ آبی (بیشتر برای استفاده در امور روزمره و اداری و پردازش‌های متوسط) قرار خواهند گرفت تا کاربران بتوانند به شکلی بهتر و بهینه‌تر و به سرعت، محصول مورد نظر خود را بیابند. پس از آن به دریافت نشانBC Award توسط مادربورد جدید Z87-GD65 Gaming اشاره شد که پیش از این خبر آن را منتشر شده بود.
در ادامه این برنامه استیون دالمن (Steven J.Dallman) از اینتل و سپس اسکات هرکلمن (Scott Herkelman) از کمپانی nvidia درباره محصولات جدید کمپانی‌های خود و همکاری آنها با msi سخن گفتند. در این مراسم، هرکلمن یک دستگاه کنسول بازی جدید nvidia را نیز به همراه داشت!

جنون سرعت با msi
پس از آن نوبت به بخش سخت‌افزاری سمینار رسید که با ارایه گزارشی از محصولات حرفه‌ای پیشین msi آغاز شد و سپس Elmor اورکلاکر سوئدی که مقام اول مسابقات اورکلاکmsi MOA 2009 و msi MOA 2010 و مقام سومmsi MOA 2011 را به دست آورده در سالن حضور یافت. در سالن کنفرانس یک میز اختصاصی اورکلاک با محصولات جدید msi نیز برای وی در نظر گرفته شده بود تا نتایج کسب شده از اورکلاک پردازنده Haswell روی مادربوردهای msi را به نمایش بگذارد. او به قابلیت‌های جدید اورکلاک در مادربوردهای msi اشاره کرد و اینکه چه ویژگی‌هایی باعث شده تا این مادربوردها به گزینه‌ای مناسب برای اورکلاک تبدیل شوند. این ویژگی‌ها همگی در مجموعه‌ای به نام OC Certified قرار می‌گیرد و هر مادربورد msi که این لوگو را داشته باشد، ابزارهای اختصاصی و جدید msi برای اورکلاک را نیز در اختیار خواهد داشت. وی همچنین درباره یک کارت جانبی جدید از کمپانی msi صحبت کرد که با داشتن Debug LED، یک نمایشگر LED مجزا و دکمه‌های مختلف، امکان اورکلاک سیستم و همچنین تغییر ولتاژ و فرکانس در هر لحظه و تحت نظر گرفتن سیستم را به سادگی فراهم می‌کند.
Patrik Sattermon از تیم Fnatic (که پیش از این در جریان مسابقات ماتریس در ایران حضور داشتند) نیز در این مراسم، درباره محصولات جدید مخصوص بازی msi صحبت کرد. او به ویژگی‌ها و نکاتی اشاره کرد که به طور خاص برای گیمر‌ها در نظر گرفته شده تا بتوانند به بهترین نحو به انجام بازی پرداخته و بهترین نتیجه را کسب کنند. استفاده از بلندگوهای قدرتمند در نوت‌بوک‌ها، تقویت‌کننده صدای Audio Boost در مادربورد‌های جدید و اتصال شبکه گیگابیتی Killer E-2100 از جمله این موارد بودند. او همچنین به ویژگی OC Genie 4 اشاره کرد که با فشار یک دکمه روی مادربورد، امکان اورکلاک سیستم را فراهم می‌سازد. OC Genie 4 دارای دو حالت OC Genie Mode و Gaming Mode است که در حالت اول 14 درصد و در حالت دوم 20 درصد کارایی را افزایش می‌دهد. نرم‌افزارGaming App نیز مورد دیگری است که در صورت استفاده از یک کارت گرافیک از سری Gaming محصولات msi، امکان افزایش کارایی در بازی‌ها را بیش از پیش افزایش خواهد داد.
گوشه و کنار سالن کنفرانس msi
در گوشه و کنار سالن کنفرانس msi، جدیدترین محصولات این کمپانی قرار گرفته بودند تا حضار بتوانند از نزدیک با آنها کار کنند. اعضای تیم Fnatic نیز مشغول انجام بازی روی برخی از سیستم‌ها بودند تا به طور عملی قابلیت‌های این محصولات را به حاضرین نشان دهند. سیستم All in One جدید msi با نام AG2712A مجهز به صفحه نمایش 27 اینچی لمسی، سیستم عامل ویندوز هشت با سخت‌افزاری قدرتمند و مخصوص بازی (در واقع این نخستین All in One مخصوص بازی است) از محصولات جدید دیگری است که از نزدیک قابل مشاهد و آزمایش بود. در جلوی این سیستم، صفحه کلید جدید msi (GK-601 Dragon Edition) که در رده صفحه کلیدهای مکانیکی است قرار دارد. این صفحه کلید دارای نور پس‌زمینه برای کلیدها بوده و به علت مکانیکی بودن، دارای طول عمر بسیار بالایی است.
Elmor نیز یک میز اورکلاک اختصاصی در اختیار داشت تا از نزدیک ویژگی‌های اورکلاک مادربوردهای msi را به نمایش بگذارد. این سیستم شامل مادربورد جدید XPOWER بود که پردازنده آن با استفاده از نیتروژن مایع خنک می‌شد.

  اژدهای سیاهدر این جلسه اعلام شد که محصولات msi از این به بعد در سه دسته Overclocking با رنگ زرد، محصولات Gaming با رنگ مشکی و نشان اژدها و در نهایت محصولات Classic با رنگ آبی (بیشتر برای استفاده در امور روزمره و اداری و پردازش‌های متوسط) قرار خواهند گرفت تا کاربران بتوانند به شکلی بهتر و بهینه‌تر و به سرعت، محصول مورد نظر خود را بیابند. پس از آن به دریافت نشانBC Award توسط مادربورد جدید Z87-GD65 Gaming اشاره شد که پیش از این خبر آن را منتشر شده بود.در ادامه این برنامه استیون دالمن (Steven J.Dallman) از اینتل و سپس اسکات هرکلمن (Scott Herkelman) از کمپانی nvidia درباره محصولات جدید کمپانی‌های خود و همکاری آنها با msi سخن گفتند. در این مراسم، هرکلمن یک دستگاه کنسول بازی جدید nvidia را نیز به همراه داشت!
  جنون سرعت با msiپس از آن نوبت به بخش سخت‌افزاری سمینار رسید که با ارایه گزارشی از محصولات حرفه‌ای پیشین msi آغاز شد و سپس Elmor اورکلاکر سوئدی که مقام اول مسابقات اورکلاکmsi MOA 2009 و msi MOA 2010 و مقام سومmsi MOA 2011 را به دست آورده در سالن حضور یافت. در سالن کنفرانس یک میز اختصاصی اورکلاک با محصولات جدید msi نیز برای وی در نظر گرفته شده بود تا نتایج کسب شده از اورکلاک پردازنده Haswell روی مادربوردهای msi را به نمایش بگذارد. او به قابلیت‌های جدید اورکلاک در مادربوردهای msi اشاره کرد و اینکه چه ویژگی‌هایی باعث شده تا این مادربوردها به گزینه‌ای مناسب برای اورکلاک تبدیل شوند. این ویژگی‌ها همگی در مجموعه‌ای به نام OC Certified قرار می‌گیرد و هر مادربورد msi که این لوگو را داشته باشد، ابزارهای اختصاصی و جدید msi برای اورکلاک را نیز در اختیار خواهد داشت. وی همچنین درباره یک کارت جانبی جدید از کمپانی msi صحبت کرد که با داشتن Debug LED، یک نمایشگر LED مجزا و دکمه‌های مختلف، امکان اورکلاک سیستم و همچنین تغییر ولتاژ و فرکانس در هر لحظه و تحت نظر گرفتن سیستم را به سادگی فراهم می‌کند. Patrik Sattermon از تیم Fnatic (که پیش از این در جریان مسابقات ماتریس در ایران حضور داشتند) نیز در این مراسم، درباره محصولات جدید مخصوص بازی msi صحبت کرد. او به ویژگی‌ها و نکاتی اشاره کرد که به طور خاص برای گیمر‌ها در نظر گرفته شده تا بتوانند به بهترین نحو به انجام بازی پرداخته و بهترین نتیجه را کسب کنند. استفاده از بلندگوهای قدرتمند در نوت‌بوک‌ها، تقویت‌کننده صدای Audio Boost در مادربورد‌های جدید و اتصال شبکه گیگابیتی Killer E-2100 از جمله این موارد بودند. او همچنین به ویژگی OC Genie 4 اشاره کرد که با فشار یک دکمه روی مادربورد، امکان اورکلاک سیستم را فراهم می‌سازد. OC Genie 4 دارای دو حالت OC Genie Mode و Gaming Mode است که در حالت اول 14 درصد و در حالت دوم 20 درصد کارایی را افزایش می‌دهد. نرم‌افزارGaming App نیز مورد دیگری است که در صورت استفاده از یک کارت گرافیک از سری Gaming محصولات msi، امکان افزایش کارایی در بازی‌ها را بیش از پیش افزایش خواهد داد.   گوشه و کنار سالن کنفرانس msiدر گوشه و کنار سالن کنفرانس msi، جدیدترین محصولات این کمپانی قرار گرفته بودند تا حضار بتوانند از نزدیک با آنها کار کنند. اعضای تیم Fnatic نیز مشغول انجام بازی روی برخی از سیستم‌ها بودند تا به طور عملی قابلیت‌های این محصولات را به حاضرین نشان دهند.  سیستم All in One جدید msi با نام AG2712A مجهز به صفحه نمایش 27 اینچی لمسی، سیستم عامل ویندوز هشت با سخت‌افزاری قدرتمند و مخصوص بازی (در واقع این نخستین All in One مخصوص بازی است) از محصولات جدید دیگری است که از نزدیک قابل مشاهد و آزمایش بود. در جلوی این سیستم، صفحه کلید جدید msi (GK-601 Dragon Edition) که در رده صفحه کلیدهای مکانیکی است قرار دارد. این صفحه کلید دارای نور پس‌زمینه برای کلیدها بوده و به علت مکانیکی بودن، دارای طول عمر بسیار بالایی است. Elmor نیز یک میز اورکلاک اختصاصی در اختیار داشت تا از نزدیک ویژگی‌های اورکلاک مادربوردهای msi را به نمایش بگذارد. این سیستم شامل مادربورد جدید XPOWER بود که پردازنده آن با استفاده از نیتروژن مایع خنک می‌شد. 

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :