آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28294
تاریخ انتشار : 20 خرداد 1392 11:58
تعداد بازدید : 651

با برپایی اولین همایش در تهران

موتور صنعت و صادرات فناوری اطلاعات روشن شد

اولین همایش بین المللی صنعت و صادرات فناوری اطلاعات دیروز با حضور مسوولان دولت، بخش خصوصی، نمایندگان مجلس و شرکت های فعال و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات آغاز به کار کرد.

فناوران- اولین همایش بین المللی صنعت و صادرات فناوری اطلاعات که از دیروز 19 خرداد ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما آغاز به کار کرده و تا فردا ادامه خواهد یافت، به منظور معرفی توانمندی ها، فرصت ها و چالش های صنعت و صادرات فناوری اطلاعات برپا شده است.
آگاهی از سیاست ها و خط مشی های توسعه صنعتی و صادراتی ایران و کشورهای دیگر در توسعه صنعت فاوا، آگاهی از وضعیت فعلی صنعت و صادرات فناوری اطلاعات ایران بر اساس شاخص های توسعه یافتگی صنعتی، تلاش برای ارتقای برند بین المللی (ساخت ایران) در حوزه فاوا و کمک به تدوین نقشه راه توسعه صنعت و صادرات فناوری اطلاعات از اهداف این همایش است که در آن، نمایندگانی از 6 کشور هند، ویتنام، قرقیزستان، بنگلادش، پاکستان و سری لانکا حضور دارند و به سخنرانی خواهند پرداخت.
در روز نخست این همایش، مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، مجلس شورای اسلامی و نهاد ریاست جمهوری به همراه نمایندگانی از شرکت های بخش خصوصی و بنیاد ملی بازی های رایانه ای به سخنرانی پرداختند و 7 کارگاه آموزشی نیز برگزار شد.
این همایش فردا سه شنبه با تصویب بیانیه پایانی و اهدای لوح تقدیر به ارایه دهندگان مقالات و کارگاه های برتر به کار خود پایان می دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :