آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27645
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1392 11:49
تعداد بازدید : 1106

«ماكام» پودرکارتریج لانگ هورن را به ایران آورد

گروه بازرگاني ماكام با وارد کردن كارتريج هايي با پودر مصرفي ميتسوبيشي ژاپن با برند «لانگ هورن» فعاليت خود را به عنوان نماينده انحصاري اين كمپاني در ايران آغاز كرد.

خبرگزاري موج- مژگان كريمي، مدیرعامل گروه بازرگانی ماکام با اعلام این خبر گفت: ورود كالاهاي تقلبي به بازار IT چندي است كه از سوي برخي مسوولان و فعالان بازار به مصرف‌كنندگان هشدار داده مي‌شود و افزايش تقلب و جعل در بازار کارتريج موجب شد تا اتحاديه صنف فناوران رايانه تهران این مساله را با بخشنامه‌اي به توليدكنندگان، توزيع‌كنندگان و فروشندگان مواد مصرفي ماشين‌هاي فتوكپي و چاپگر، كپي، كارتريج تونر دو لوپر، درام، بليد، جوهر، مرکب، ريبون هشدار دهد.
کريمي گفت: در بخشنامه اتحادیه فناوران رایانه تهران صراحتا عنوان شده است که در صورت بازرسي‌هاي نامشهود و اعلام گزارش‌هاي مردمي مبني بر تقلبي بودن کالا، واحد يا صنف يا افراد حقيقي و يا حقوقي به مراجع ذي‌صلاح قضايي معرفي و واحد صنفي پلمپ و پروانه کسب باطل مي‌شود.
مدير گروه بازرگاني ماكام، با اشاره به اينكه در اين بخشنامه، توزيع گسترده مواد مصرفي غيراوریجينال با مارك‌هاي مشهور كه جعبه و كارتن آن در داخل كشور توليد و كالاي داخلي آنها اصلي نبوده و به صورت متقبلانه بسته‌بندي و بعضا با هولوگرام موجب گمراهي مصرف‌كنندگان مي‌شود، آورده شده است که اداره مشاركت‌هاي مردمي (124) و اتحاديه به تمامي توليدكنندگان، توزيع‌كنندگان و فروشندگان مواد مصرفي كه اين‌گونه كالاها را به بسته‌بندي‌هاي به شكل اوریجينال تهيه شده و عرضه مي‌کند اخطار داده مي‌شود تا اين كالاهاي نامرغوب و غيراصلي را جمع‌آوري كنند.
کریمی ‌در ادامه با اشاره به اينكه «لانگ هورن» در 78 كشور اروپايي، آمريكايي و كشورهاي حوزه خليج‌فارس اقدام به توزيع محصولات خود كرده است، گفت: سلامت، اصالت و كيفيت شعاری است که برای لانگ هورن در نظر گرفته شده است. اين محصول با جعبه اصل و نشان هولوگرام و برچسب شبنم وارد ايران مي‌شود و جنس تقلبي اين كارتريج با نشان و اسم «لانگ هورن» در بازار وجود ندارد در حالي كه خدمات پس از فروش به صورت وارانتي (تعويض رايگان) انجام مي‌شود كه از ديگر امتيازات اين برند كارتريج است.
وبريانگ، مدير كل گروه شركت‌هاي لانگ هورن، نيز در خصوص اين كارتريج‌ها در بازار ايران افزود: مصرف‌كنندگان مي‌توانند كيفيت اين كارتريج را با ديگر برندها مقايسه كنند و نشانه كيفيت بسيار خوب و بالاي اين كارتريج در نخستين برگ تا آخرين برگ پرينتر را مشاهده کنند.
وي گفت: مردم ايران از جمله مصرف‌كنندگاني هستند كه به اجناس با كيفيت اهميت مي‌دهند و خواستار استفاده از كالاهاي با كيفيت هستند از اين رو مي‌توانند با استفاده از كارتريج‌هاي لانگ هورن خيالي آسوده و راحت داشته باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :