آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27640
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1392 11:43
تعداد بازدید : 504

از 3 تا 17 خرداد ارایه می‌شود

تخفيف 40 درصدي براي محصول سازماني پاندا

به مناسبت ولادت حضرت علي(ع) و روز پدر تا عيد سعيد مبعث، مديران شبکه هاي سازماني مي توانند محصول panda Cloud office protection را با 40 درصد تخفيف ويژه تهيه کنند.

فناوران- در طرح فروش ويژه محصولات پاندا، اگر مديران شبکه‌هاي سازماني از دیروز (سوم خرداد ماه) تا 17 خرداد ماه امسال اقدام به خريد محصول panda Cloud office Protection کنند، از 40 درصد تخفيف بهره‌مند خواهند شد.
اين محصول از نخستين روش‌هاي امنيت شبکه مبتني بر ابر و مجهز به تکنولوژيDevice Control و نيز فناوري malware Freezer است. اين دو تکنولوژي پيشرفته به ترتيب براي کنترل انواع حافظه‌هاي جانبي و ارتباطات متصل به شبکه و نيز کاهش احتمال خطا در شناسايي ويروس‌ها و بدافزارهاي جديد به کار گرفته مي‌شوند. اين درحالي است که panda Cloud office Protection سطح بالایی از امنيت را در سرورها و رايانه‌هاي سازماني شما فراهم کرده و از نفوذ ويروس‌هاي جديد به محيط عملياتي شبکه جلوگيري
مي‌کند.
همچنين در کنار بی‌نيازی به ارتقاي سخت‌افزاري و يا منابع عملياتي که تا حد زيادي سبب کاهش هزينه‌هاي سازماني مي شود، امکان مديريت شبکه از راه دور، از هر زمان و هر کجاي دنيا از طريق يک کنسول متمرکز تحت وب، امنيت همه جانبه‌اي را براي شبکه سازماني شما به ارمغان خواهد آورد.
علاقه‌مندان به دريافت اطلاعات بيشتر در مورد اين محصول مي‌توانند به سايت محلي شرکت پاندا سکيوريتي به آدرس pandasecurity.ir مراجعه کنند.
شرکت ایمن رایانه پندار، نماینده انحصاری محصولات پانداسکیوریتی در ایران است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :