آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27633
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1392 11:34
تعداد بازدید : 514

تومار استادان و فعالان روابط‌عمومی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارایه می‌شود

درخواست گنجاندن هفته روابط عمومی در تقویم رسمی کشور

حدود 500 نفر از استادان، مدیران و کارشناسان روابط عمومی با امضای طوماری خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس شورای فرهنگ عمومی کشور از وی خواستند که مقدمات گنجاندن هفته روابط عمومی در تقویم رسمی کشور را فراهم کنند.

فناوران - بهروز تقی‌پور، عضو شورای سیاست‌گذاری هفته روابط‌عمومی با اعلام این خبر گفت: دوم خرداد ماه به عنوان آخرین روز هفته روابط‌عمومی به نام «روابط‌عمومی؛ پشتیبان توسعه ملی» نام‌گذاری شده است که در این روز طومار امضا شده توسط بخشی از اعضای بزرگ خانواده روابط‌عمومی جمع‌آوری و برای تقدیم به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، آماده خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه حوزه‌های مختلف اجرایی، قضایی و قانون‌گذاری امکان بهره‌مندی بیشتر از توانایی‌ها و ظرفیت‌های روابط‌عمومی‌ها را دارند گفت: معتقدیم بسیاری از نابسامانی‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی با به کارگیری راه‌حل‌های روابط‌عمومی، برطرف خواهد شد.
تقی‌پور گفت: متن کامل طومار امضا شده، پس از تحویل به وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.
وی گفت: البته خانواده بزرگ روابط‌عمومی کشور می‌داند عملی شدن این درخواست صنفی مستلزم طی مراحل کارشناسی و زمان است که امیدواریم رییس شورای فرهنگ عمومی دستورات لازم را برای آغاز گردش کار این درخواست صادر کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :