آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27559
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1392 11:53
تعداد بازدید : 398

حمایت بانک توسعه صادرات از پایانه های صادراتی

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در جمع فعالان اقتصادی و صادرکنندگان بوشهر از آمادگی بانک برای تامین مالی پایانه صادراتی استان خبر داد.

بنکر- بهمن وکیلی با اشاره به شرایط ویژه بوشهر و داشتن پتانسیلی برای قطب صادراتی شدن گفت: استان بوشهر قابلیت لازم برای صادرات کالا را دارد و شعبه بوشهر این بانک نیز باید از این فرصت استفاده کند.
وی تمایل بانک به منظور پرداخت تسهیلات بانکی به اشخاص حقوقی را خاطرنشان کرد و گفت: ثبت شرکت توسط صادرکنندگانی که با هویت حقیقی برای دریافت تسهیلات به بانک مراجعه می‌کنند، باعث می‌شود بانک با احساس امنیت بیشتری امکان تامین مالی آنان را فراهم آورد.
مدیرعامل بانک توسعه صادرات به همکاران شعبه بوشهر توصیه کرد درصورت امکان، مدت بازپرداخت تسهیلات کوتاه مدت را تا هشت ماه نیز افزایش دهند تا مشتریان با سهولت بیشتری فعالیت کنند.
وکیلی با اعلام این مطلب که بهترین راه برای توسعه یافتگی، توسعه صادرات غیرنفتی است خطاب به صادرکنندگان استان افزود: تلاش شما که در راستای صادرات گام نهاده‌اید قابل ستایش است چراکه نقش داشتن در امر صادرات خدمت بزرگی به کشور است و ما نیز فعالیت در بانک توسعه صادرات را وظیفه خود می‌دانیم.وکیلی با تاکید بر شرایط اقتصادی کشور گفت: در حال حاضر با جنگ اقتصادی بزرگی روبه‌رو هستیم و به دستورالعمل‌هایی نیاز داریم که مختص زمان خودش باشد و اتخاذ تصمیمات ریسک‌پذیر دارای اهمیت است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :