آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27558
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1392 11:52
تعداد بازدید : 444

رشد 60 درصدی تراکنش های POS بانک صادرات

مجموع تعداد تراکنش های مالی دستگاه های پایانه فروش بانک صادرات در پایان فروردین ماه سال جاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ۶۰ درصد رشد را نشان می دهد.

بینا- بانک صادرات در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش هزینه‌ها، ترافیک و آلودگی هوا، توسعه این ابزارها را در اولویت قرارداده است. آمارهای عملکردی حاکی از آن است که تعداد تراکنش‌های پایانه‌های فروش این بانک در پایان فروردین ماه 60 درصد رشد نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال91 را نشان می‌دهند.
همچنین گزارش یاد شده بیانگر رشد 146 درصدی مبلغ تراکنش‌های جابجا شده از طریق پایانه‌های شعب (Pinpad) در پایان فروردین ماه سال 92 نسبت مقطع مشابه در سال قبل است که این میزان رشد حاکی استقبال بیشتر مردم از خدمات نوین این بانک است.
همچنین تعداد مشتریان استفاده‌کنندگان از خدمات سیستم همراه بانک صادرات ایران در پایان فروردین ماه سال ۹۲، از یک میلیون گذشت.
براساس این گزارش تا پایان فروردین ماه سال جاری بیش از یک میلیون و 69 هزار نفر از مشتریان این بانک ضمن پیوستن به این سامانه، هر ماه به طور متوسط هشت میلیون تراکنش را از طریق آن انجام داده‌اند. آمارها بیانگر رشد 41 درصدی تعداد کاربران نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :