آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27548
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1392 11:40
تعداد بازدید : 492

افرانت 1122 ریال سود پیش بینی کرد

شركت افرانت سود هر سهم پس از كسر مالیات خود برای دوره منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۱ (حسابرسی نشده) را یکهزار و ۱۲۲ ریال اعلام كرد.

ایرنا- بر اساس اطلاعات مندرج در سایت كدال، شركت افرانت صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ۹۱ را منتشر كرد كه براساس آن برای هر سهم یکهزار و ۱۲۲ ریال سود محقق شده است. در كنار افزایش ۲۸ درصدی فروش این شركت در سال ۹۱ نسبت به سال ۹۰، افزایش ۶۵۲ درصدی هزینه‌های مالی شركت نیز جلب توجه می‌كند. در ادامه این اطلاعیه آمده است:
شركت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی ۹۰ را در تاریخ‌های ۰۱/۰۵/۹۰ و ۰۱/۰۸/۹۰ مبلغ یکهزار و 19 ریال، در تاریخ‌های ۲۹/۱۰/۹۰ و ۳۰/۱۱/۹۰ مبلغ یکهزار و 121 ریال و در تاریخ ۲۷/۱۲/۹۰ مبلغ یکهزار و 30 ریال اعلام کرده بود كه بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده (تجدید ارایه شده) مبلغ ۹۷۸ ریال محقق شده است.
شركت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی ۹۱ را در تاریخ ۳۰/۱۱/۹۰ مبلغ یکهزار و 279 ریال، در تاریخ ۲۸/۱۲/۹۰ (حسابرسی شده) مبلغ یکهزارو 284 ریال، در تاریخ‌های ۳۰/۱۱/۹۱ و ۲۱/۱۲/۹۱ (حسابرسی شده) مبلغ یکهزار و 233 ریال اعلام کرده بود كه بر اساس صورت‌های مالی پیوست مبلغ یکهزار و 122 ریال محقق شده است. شایان ذكر است كه شركت دلایل تغییر جزییات سود را اعلام نکرده است.
همچنین درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها شامل اقلام زیر است: درآمد حاصل از سود سپرده‌های بانكی و اوراق مشاركت به مبلغ یکهزار و 564 میلیون ریال و درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری در سهام شركت‌ها به مبلغ یکهزار و 669 میلیون ریال.
خالص درآمد (هزینه‌های) متفرقه شامل اقلام زیر است: فروش دارایی‌های ثابت به مبلغ ۶۱۳ میلیون ریال. و سایر درآمدها به مبلغ ۳۱ میلیون ریال.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :