آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27546
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1392 11:39
تعداد بازدید : 522

سلامت و سرعت استراتژی بانک گردشگری

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک گردشگری منتهی به سال مالی ۳۰ آذر ۹۱ با حضور حدود ۸۰ درصد سهامداران حقیقی و حقوقی و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار در هتل اسپیناس تهران برگزار شد.

بنکر- در این جلسه، مهدی جهانگیری، رییس مجمع عمومی ‌بانک گردشگری با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای رفع موانع و چالش‌های پیش روی این بانک به سهامداران حقیقی و حقوقی گفت: بانک گردشگری توانسته است در دو سال گذشته، EPS خوبی داشته باشد و با ورود به صنعت فولاد کشور در قالب خرید بخشی از مجموعه فولاد بناب در حوزه اقتصاد ملی به ایفای نقش بپردازد.
وی افتتاح شعب جدید بانک و همچنین دریافت مجوزها برای راه‌اندازی شعب دیگر در تمامی ‌مراکز استان‌ها را از دیگر اقدامات انجام شده برشمرد و گفت: تحقق افزایش سرمایه بانک و به دست آوردن 382 ریال سود قابل تخصیص با سرمایه 2000 میلیارد ریالی برای دو سال مالی نیز اقدامی ‌بزرگی است که امیدواریم در تیرماه با برگزاری مجمع فوق‌العاده بتوانیم سود نهایی هر سهم را پرداخت کنیم.
رییس مجمع، «سلامت و سرعت» را دو استراژی مدیران بانک گردشگری و شرکت‌های تابعه دانست و افزود: با اتکا به این دو اصل، تلاش می‌کنیم تا همه ظرفیت‌های بانک- اعم از نیروی انسانی شاغل، تجهیزات و زیرساخت‌های موجود- را برای رسیدن به اهداف بلند اقتصادی کشور و سهامداران به کار ببریم و دراین راه از هیچ کوششی دریغ نکنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :