آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27524
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1392 11:12
تعداد بازدید : 530

«روح اللهی» از مخابرات تهران به همراه اول کوچ کرد

طی مراسمی با حضور رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، آقایان دکتر بقایی، مهندس شیدایی، مهندس صیدی، مهندس یافتیان و مهندس صادقی به عنوان اعضای جدید هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران معرفی و از خدمات آقای مهندس روح اللهی و مهندس نجمی تقدیر شد.

فناوران- در این مراسم سیدمصطفی سید‌هاشمی ‌رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، با اشاره به نقش سیاست‌گذاری شرکت مخابرات تهران در اداره شرکت‌های مخابراتی، گفت: مخابرات تهران در گذشته عملکرد قابل قبول و قابل تقدیری داشته‌اند و امروز که مخابرات را تحویل هیات مدیره جدید می‌دهند انتظار داریم، هیات مدیره جدید سطح ارایه سرویس را بالا ببرند.
سید‌هاشمی‌ افزود: هیات مدیره منتخب، رای همه اعضای مجمع را دارند و لذا باید در برابر همه پاسخگو باشند. مخابرات یکپارچه است و هیات مدیره هم باید هماهنگ و هم‌صدا در توسعه کوشا باشد. این پنج نفر با پنج تخصص مکمل هم، می‌توانند تحولات زیادی را موجب شوند.
روح‌اللهی نیز طی سخنانی از همکاری کارکنان و مدیران استان تهران تقدیر و تشکر کرد و گفت: کارکنان ما، در تعهد، تخصص و شایستگی نمونه‌اند، و طی این چند سال ثابت کردند که برای توسعه مخابرات از همه توان خود بهره می‌گیرند و این توان را در بحران‌ها به اثبات رسانده‌اند.
عــضــــو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران افزود: بدنه شرکت، پویا و سرزنده است و برای ارایه خدمات بهتر و به‌روزتر آماده‌اند.
مهندس پوررنجبر مدیرعامل شرکت مخابرات ایران نیز از زحـــمات روح‌اللهی تشکر کرد و حمایت‌ها و مشاوره‌های ایشان در مدیریت کلان شرکت را موثر و قابل تقدیر دانستند.
دکتر بـــقایی، نیز در این مراسم گفت: روح‌اللهی را فردی صبور، عالم و انقلابی توصیف کردند و افزودند، شرکت مخابرات استان تهران مجموعه‌ای بی‌نظیر است و در همه شاخص‌ها رتبه برتر را دارد.
عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، اولویت‌های مدیریت جدید شرکت مخابرات استان تهران را در چهار موضوع دسته‌بندی کرد و گفت: نخستین اولویت، طرح تحولی است که در مخابرات ایران تدوین شد و در حال اجراست، در تهران هم باید اجرا شود.
وی افزود: دومین اقدام بازسازی و نوسازی شبکه، اولویت سوم بالا بردن سهم درآمد مخابرات ایران از دیتا و چهارمین اولویت هم مدیریت مالی شرکت است.مهندس شیدایی عضو جدید هیات مدیره نیز طی سخنانی، عدم تمرکز در اجرا، تمرکز در خرید و افزایش انگیزش کارکنان را اولویت‌های مدیریت جدید ذکر کردند.
مهندس صیدی هم در این مراسم با اشاره به جایگاه شرکت مخابرات استان تهران به عنوان پایتخت گفت: همه مدیران و مسوولان کشوری در تهران زندگی می‌کنند، لذا کاربرد ارتباطات توسط این افراد در تهران، معیار اندازه‌گیری کمی ‌و کیفی کل مخابرات ایران است و خوب است بهترین‌ها را در اینجا داشته
باشیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :