آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27519
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1392 11:6
تعداد بازدید : 1162

سند ICT تامین اجتماعی تدوین شد

مدیركل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی از تدوین سند جامع راهبردی ICT سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

سیدابوالحسن پورحسینی گفت: به زودی نقشه راه توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان تامین‌اجتماعی ترسیم و براساس آن خدمات سازمان راهبری خواهد شد.
وی با بیان اینكه سند راهبردی ICT سازمان تامین‌اجتماعی با مشاركت یكی از معتبرترین دانشگاه‌های كشور تدوین و ترسیم می‌شود، افزود: استفاده از دانش و فناوری ملی به عنوان پشتوانه تولید ملی از اهداف ویژه‌ای برخوردار است كه در این راستا حمایت و توسعه همكاری با دانشگاه‌ها از گام‌های مهم در نیل به توسعه و تولید ملی پایدار به شمار می‌آید.
وی با بیان اینكه توانمندسازی سازمان تامین‌اجتماعی برای انجام ماموریت سازمانی مهم‌ترین وظیفه حوزه فناوری اطلاعات محسوب می‌شود، افزود: بهبود و اصلاح فرآیندها و تعاملات درون و برون‌سازمانی، یكپارچه‌سازی اطلاعات، نظارت و ارزیابی از طریق توسعه سیستم‌های كاربردی فرآیند محور و ساماندهی تمام منابع داخلی داده و اطلاعات از طریق فناوری اطلاعات انجام می‌شود.
پورحسینی بازطراحی ساختار حوزه فناوری اطلاعات سازمان و بازمهندسی فرآیندهای سازمانی و همچنین طراحی نظام مدیریت خدمات و استقرار ساختار مطلوب فناوری اطلاعات را از جمله مهم‌ترین نتایج حاصل از تدوین سند یاد شده عنوان كرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :