آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 27511
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1392 10:50
تعداد بازدید : 664

«مبین نت» شبکه اش را در 7 شهر جمع کرد

شرکت ارتباطات مبین نت به دلیل تعداد پایین مشترکان و نبود صرفه اقتصادی در هفت شهر دکل های وایمکس خود را جمع آوری کرده است.

فناوران- ناصر حسین اصفهانی مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌نت، با تایید این خبر با بیان اینکه تعداد مشترکان این شهرها با وجود روشن بودن شبکه در یک سال گذشته و تبلیغات فراونی که انجام شده خیلی پایین‌تر از حد تصور بوده است، گفت: در برخی از شهرها بیشتر از 15 مشترک وایمکس نداشتیم و همین موضوع باعث شد تا در نهایت به دلیل هزینه‌های بالای نگهداری شبکه از ادامه ارایه سرویس در این شهرها خودداری کنیم.
وی افزود: ضمن عذرخواهی از مشترکان کنونی مبین‌نت در این هفت شهر، صرف‌نظر از هر میزان استفاده از سرویس وایمکس، پول پرداخت شده توسط مشترکان را به صورت کامل به آنها باز خواهیم گرداند.
اصفهانی عامل جذب پایین مشترکان وایمکس را رقابت جدی ADSL و تمایل پایین استفاده از سرویس‌های اینترنت سیار در این مناطق دانست.
اصفهانی با بیان اینکه ایراداتی در طرح تجاری مبین‌نت از همان ابتدا وجود داشته است، افزود: طرح جدیدی به رگولاتوری برای کاهش میزان تعهدات پوششی مبین‌نت ارایه کرده‌ایم که امیدواریم مسوولان سازمان تنظیم مقررات در این زمینه با مبین‌نت همکاری کنند.
روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت در پاسخ به درخواست فناوران برای اعلام اسامی این هفت شهر گفت: به زودی در اطلاعیه‌ای که از سوی روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت منتشر خواهد شد، اسامی این شهرها و دلایل این اقدام اطلاع‌رسانی خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :