آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2649
تاریخ انتشار : 10 آبان 1390 9:28
تعداد بازدید : 357

کینگ مکس SSD یک ترابایتی ساخت

شرکت کینگ مکس، یکی از تولیدکنندگان حافظه در جهان اخیرا نسل درایوهای حالت جامد را به عرصه تازه ای
کشانده است.

فناوران- این حافظه‌ها که به اختصار SSD نامیده می‌شوند با طراحی کاملا متفاوتی پا به دنیای رایانه‌ها گذاشته‌اند تا کمبودهای هارددیسک‌های قدیمی را
پوشش دهند.
 کینگ‌مکس با تولید حافظه یک ترابایتی SSD که قابلیت خواندن و نوشتن آن به ترتیب 260 و 210 مگابایت بر ثانیه است درهای جدیدی را در صنعت حافظه گشوده است.
 نکته بسیار مهم در طراحی این محصول وزن بسیار کم آن یعنی 73 گرم است. همچنین با استفاده از فناوری منحصر به فرد کینگ‌مکس، (8 Stacked Die)، این درایو نه تنها فضای کمی اشغال می‌کند بلکه با حجم بالا و قیمتی پایین و به صرفه در اختیار کاربران
قرار گرفته است.
 SSD کینگ‌مکس علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده مجهز به فناوری NCQ است که دستورات را به صورت ذاتی و بر اساس سطح اهمیت طبقه‌بندی کرده و به این ترتیب کارایی و راندمان SSD را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.
حافظه SSD به واسطه طراحی ویژه‌اش توانایی تحمل فشار و ضربه را تا 1500G/1ms داشته و به همین دلیل امنیت اطلاعات شما را تضمین می‌کند.
 این میزان مقاومت تقریبا چهار برابر مقاومت هارددیسک‌های نسل قبل است. با حضور حافظه‌های SSD در ظرفیت‌های بیشتر شاهد تغییرات عدیده‌ای در دسترسی و نگهداری اطلاعات خواهیم بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :