آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2647
تاریخ انتشار : 10 آبان 1390 9:21
تعداد بازدید : 475

پژویان: پژویان:

افزایش 12درصدی تعرفه تلفن ثابت از دی ماه اجرایی می شود

رییس شورای رقابت از افزایش 12 درصدی نرخ مکالمات تلفن ثابت خبر داد و گفـت: این تعرفه ها از اول دی ماه در قبوض مشترکان تلفن ثابت اعمال می شود.

خبرگزاری مهر- جمشید پژویان با بیان اینکه با تصویب شورای رقابت تعرفه هر پالس مکالمات تلفنی از 7/44 ریال به 51 ریال افزایش یافت، افزود: تعرفه مکالمات تلفن همراه بدون افزایش و مانند گذشته محاسبه خواهد شد.
وی با بیان اینکه براساس مصوبه 65 و 66 شورای رقابت نرخ‌های جدید مخابراتی اعلام شده است، گفت: شورای رقابت تعیین نرخ خدمات ویژه مخابراتی که از سوی مخابرات به افراد حقیقی و حقوقی ارایه می‌شود را به مجمع شرکت مخابرات ایران واگذار کرد.وی با تاکید بر اینکه مصوبه شورای رقابت در مورد نرخ‌های جدید مخابراتی امروز “دهم آبان ماه” به شرکت مخابرات ایران ابلاغ می‌شود بیان کرد: این مصوبه از اول دی ماه لازم‌الاجرا خواهد بود و رونوشت آن به روسای سه قوه، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان‌های نظارتی مرتبط مانند سازمان بازرسی کل کشور ارایه می شود.
 پژویان با تاکید بر اینکه شورای رقابت بر اجرای این مصوبه نظارت خواهد داشت در مورد تغییر و یا تغییر نکردن نرخ‌های مخابراتی بین شهری و براساس مسافت تاکید کرد که پیشنهاد مخابرات در این زمینه مورد موافقت شورای رقابت قرار نگرفت. رییس شورای رقابت گفت: شرکت مخابرات ایران در مورد حذف کدهای بین شهری و تغییر تعرفه‌های مخابراتی با اجرای این طرح تاکنون درخواستی به شورای رقابت ارایه نکرده است.
بر اساس این گزارش، تعرفه‌های تلفن ثابت حدود هفت سال بدون تغییر مانده بود. شرکت مخابرات ایران حدود 25 میلیون مشترک تلفن ثابت دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :