آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 26396
تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1392 11:51
تعداد بازدید : 603

مدیرعامل پست بانک ایران:

سود هر سهم پست بانک باید 4 برابر شود

مدیرعامل پست بانک ایران گفت: ارزش واقعی هرسهم پست بانک بیش از ارزش فعلی است بنابراین باید سود هر سهم (EPS) آن هرسه ماه افزایش یافته و به چهار برابر فعلی برسد.

 

ایرنا- حسینعلی ضیایی در گردهمایی سراسری مدیران پست گفت: تمام الزامات برای رسیدن به سود مناسب و پایدار هر سهم پست بانک دراختیار کارکنان و در گرو تامین منافع سهامداران، مشتریان و همچنین اهداف بانک، توسعه ملی و توجه به اقشار ضعیف و محروم جامعه است.
وی افزود: هدف خدمت‌رسانی پست بانک تداعی‌کننده اهداف نهادهای اوایل انقلاب است چون این بانک با نیروهای جوان و زحمتکش خود در دورترین نقاط کشور در حال خدمت رسانی است.
ضیایی گفت: 80 درصد بنگاه‌های تولیدی کشور بنگاه‌های کوچک و اشتغال‌زا هستند که پست بانک باید به دنبال کمک به این بنگاه‌ها و تولید بدون کارخانه باشد و درواقع با مصرف درست منابع، علاوه بر رونق بنگاه‌های تولیدی کوچک از مطالبات معوق نیز جلوگیری می‌شود.
عضو هیات مدیره پست بانک ایران گفت: هریک از دفاتر خدمات بانکی به عنوان نماینده و چشم و چراغ این بانک در روستاها و مناطق دوردست هستند که می توانند با فراهم کردن امکانات لازم و کشف استعدادهای جدید مردم به دنبال تولید و اشتغالزایی باشند و این فعالیت‌ها و اقدامات سازنده موجب تحقق سود هر سهم -EPS -واقعی بانک می‌شود.
ضیابی گفت: موضوع جذب منابع و مشتری مربوطه به واحد بازاریابی نیست، بلکه همه واحدهای ستادی و اجرایی در آن سهیم هستند و همه باید به سراغ مشتری رفته و خدمات ویژه بانک را معرفی کنند، فرصت کم است و اگر از این فرصت‌ها استفاده نکنیم عقب خواهیم ماند.
ضیایی گفت: این بانک با توجه به وجود 10 هزار نقطه تماس درسطح کشور در نظر دارد به عنوان بانک عامل بنیاد برکت به سمت کارآفرینی و اشتغالزایی بیشتر حرکت کرده و کارآفرینان را در طرح‌های اقتصادی، تولیدی، صادراتی و بازاریابی خود شریک و سهیم کند که این همان هدف غایی پست بانک است.وی گفت: پست بانک به واسطه دفاترخدمات بانکی صاحب کسب و پیشه است و باید درگاه‌های الکترونیکی و دستگاه‌های خودپرداز (ATM) خود را با بهره‌گیری از ظرفیت‌های بخش خصوصی توسعه داده و در این راستا ضمن تامین حق و حقوق کارگزاران دفاتر، به سایر بانک‌ها نیز تحت شرایط مشخص سرویس‌دهی کرده و البته شرایطی فراهم شود تا موجب انحصارگرایی نشود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :